Reklama
aplikuj.pl

Centrum Aktualności Steam, czyli wiadomości ze świata gier w jednym miejscu

Steam najwidoczniej zadecydował, że brakuje nam agregatora treści stricte growych. Tak powstało Centrum Aktualności Steam, podające w przystępnym stylu wiadomości ze świata gier.

Wiadomości w Centrum Aktualności Steam

Co ciekawe, ten pomysł firmy Steam ma już na karku kilka miesięcy, bo wystartował jako eksperyment, który został na przestrzeni kilkudziesięciu tygodni doszlifowany na podstawie opinii graczy. Dziś stał się z kolei pełnoprawną funkcją najważniejszej platformy gier na rynku.

Czytaj też: Ile składanych smartfonów wypuści Samsung w 2021 roku?
Czytaj też: Lista zmian iOS 14.3. Stare modele jakby odżyły?
Czytaj też: Asus prezentuje białe wersje kart ROG Strix RTX 3000

Centrum Aktualności Steam znajdziecie w zakładce Sklepu na głównym pasku, gdzie w języku polskim jest oznaczone mianem „Aktualności”. Domyślnie znajdziemy tam wiadomości od twórców gier, w które gramy, obserwujemy, czy posiadamy na liście życzeń, ale nic nie przeszkadza w tym, żeby dodać do swojego feedu interesujących nas kuratorów.

Czytaj też: Elektryczny rower śnieżny MoonBike podbije niejeden zaśnieżony stok
Czytaj też:
Samsung Galaxy Note 20 otrzymuje One UI 3.0
Czytaj też:
Duże zmiany w abonamentach komórkowych. Czy na pewno?

Dostępne w stu procentach w języku polskim Centrum Aktualności Steam zostało zaprojektowane z myślą o użytku mobilnym (wreszcie aplikacja Steama na telefony będzie użyteczna?) i ma za zadanie jedno – sprawić, że będziemy trzymać zawsze rękę na pulsie w kwestii gier.