Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny rower śnieżny MoonBike podbije niejeden zaśnieżony stok

Elektryczny rower śnieżny Moonbike, rower śnieżny Moonbike, Moonbike

„Dwukołowe” szaleństwo na śniegu może być na wyciągnięcie ręki, jako że francuski startup ujawnił swój elektryczny rower śnieżny MoonBike.

MoonBike jako elektryczny rower śnieżny

Francuski startup MoonBikes Motors postanowił zapewnić rynkowi coś między skuterem śnieżnym, a elektrycznym rowerem. Tak powstał MoonBike zaprojektowany z myślą zarówno o śnieżnych wojażach, jak i użyteczności w myśl poruszania się.

Czytaj też: Elektryczny skuter śnieżny z roweru, czyli zestaw Electric SnowBike
Czytaj też:
Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi
Czytaj też:
Ariel Rider wjeżdża z nowym motorowerem. Sprawdźcie jego specyfikację

Oferuje przy tym połączenie tylnej gąsienicy napędzanej silnikiem o mocy ciągłej 3 kW i przedniej narty. Dzięki tej konfiguracji rozpędza się do prędkości rzędu 45 km/h.

MoonBike może czerpać moc albo z jednej, albo z dwóch 2 kWh baterii, podwajając zasięg z maksymalnie 35 kilometrów do 70 km, choć przy dawaniu napędowi solidnego wycisku, zasięg spadnie do kolejno 18 i 36 kilometrów).

Czytaj też: Elektryczny rower Juggernaut HD Duo skonfigurujecie sobie sami
Czytaj też: Pierwszy elektryczny rower ze zintegrowanym ABS
Czytaj też: Rower dla dzieci od Specialized waży tyle, że uniesie go chyba każdy

Świetne w tym elektrycznym rowerze świetnym jest połączenie przyzwoitej mocy z kompaktowością i wagą zaledwie 80 kilogramów. Pytanie tylko, jak MoonBike sprawdzi się w rzeczywistości.

Odpowiedź na to pytanie otrzymamy dopiero w następnym roku, bo firma ma w planach ruszenie z przedsprzedażą pod koniec stycznia. Cena pozostaje nieznana, a finalna specyfikacja może ulec zmianie.