Reklama
aplikuj.pl

Nie żyje gwiazda Marvela. Chadwick Boseman zmarł w wieku 43 lat

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów Marvela i Chadwicka Bosemana. Utalentowany aktor zmarł po czteroletniej walce z rakiem. Miał 43 lata.

O śmierci Bosemana poinformowała jego agentka Nicki Fioravante. przyczyną śmierci był nowotwór okrężnicy, z którym zmagał się od kilku lat. Na Twitterze wiele znanych osób wyraża swój hołd dla zmarłego, w tym Martin Luther King III, Chris Evans i Mark Ruffalo.

https://twitter.com/ChrisEvans/status/1299550103221555200

Chadwick Boseman był najbardziej znany ze swojej j roli w Czarnej Pantery. To jednak był dopiero początek jego oszałamiającej kariery. I choć to właśnie angaż do Marvela przyniósł mu największy rozgłos, to Boseman miał na swoim koncie wiele świetnych ról. Będziemy go pamiętać za niesamowity występ w 42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy gdzie wcielił się w Jackie’ego Robinsona. Potem kontynuował wspaniałe aktorskie popisy w Draft Day, Get On Up i Marshall. Czarna Pantera przyszła dopiero później, ale jego poprzednie role sprawiły, że widzowie byli tak bardzo podekscytowani jego angażem do Wojny Bohaterów i kolejnych filmów Marvela.

Wszyscy spodziewaliśmy się, że przez kolejne lata będziemy cieszyć się wspaniałymi występami Chadwicka Bosemana jako księcia T’Challi. Przed nami była Czarna Pantera 2, a bohater miał jeszcze nie jeden raz wrócić w kolejnych projektach MCU. Teraz Marvel będzie musiał jakoś poradzić sobie z jego odejściem i znaleźć kolejnego odtwórcę tej roli. Jednak bądźmy szczerzy, to właśnie Boseman na zawsze pozostanie królem Wakandy. A słysząc „Wakanda Forever!”  będziemy słyszeli jego głos.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News