WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Chcieliście toster, to dostaniecie nawet elektrycznego SUVa od Razera

Podejście Razera do swoich produktów zdecydowanie jest unikalne, choć w sumie to sama społeczność popchnęła go np. do stworzenia gamingowego tostera. Tym jednak razem ten jest praktycznie niczym na tle elektrycznego SUVa od Razera. 

Czytaj też: Czy Ford nie zamydlił nam oczu pokazem możliwości elektrycznego F-150?

Razer postanowił podjąć się małej współpracy z chińskim producentem samochodów NIO. W jej ramach NIO przerobi swoje seryjnie produkowane elektryczne SUVy na ES6 Night Explorer Limited Edition, w których nie zabraknie akcentów firmy zaopatrującej graczy na całym świecie w peryferia. Charakterystyczna zieleń, wytłoczone nad tylnym nadkolem logo i sama nazwa producenta na prawych drzwiach mówi chyba wszystko:

Nie zabraknie w nim również podświetlenia Chroma, oświetlenia HUE i THX Spatial Audio, którymi kierowcy będą mogli wprowadzić ulicę w dyskotekowy nastrój lat 60. Jako że to jedynie krótka współpraca, NIO planuje wyprodukowanie 88 egzemplarzy ES6 Night Explorer Limited Edition za cenę około 67420$ za jeden.

Niech jednak nie wydaje się Wam, że w tym samochodzie upchnięto kicz pod pokrywą „gamingu”. To ciągle świetny samochód na bazie ES6, który nawet nie wygląda aż tak źle. Cechuje się mocą 544 KM i sprintem do setki w 4,7 sekundy, a zmiany sprowadzają się głównie i tak do wyglądu.

Czytaj też: Inspirowany cyberpunkiem pickup Tesli jeszcze w 2019 roku

Źródło: Engadget