WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

To pewnie najdziwniejszy pickup Chevroleta

To pewnie najdziwniejszy pickup Chevroleta

Na stronie Mecum Auctions możecie zabawić się w aukcji wyjątkowego roadstera Chevrolet Colorado z 2005 roku, ale musicie na to poczekać do 12 listopada.

Nie, to nie pomyłka – widoczny na zdjęciach samochód, to naprawdę był kiedyś pickup Colorado. Po jego korzeniach nie zostało jednak wiele, jako że doczekał się gruntownej przebudowy, a jego transportowa rola już dawno przepadła w zapomnienie. Teraz to po prostu „sztuka dla motoryzacyjnej sztuki”.

Ten Chevrolet Colorado został pozbawiony dachu, doczekał się nowych szyb bocznych i zawieszenia pneumatycznego, które znacząco obniżyło podwozie. Jego 22-calowe felgi z kolei zaskakują zwłaszcza na przedniej osi, chowają część koła za błotnikami, co dopełnia polaryzujący wygląd tego przerobionego modelu.

Czytaj też: Nowe ulepszenia Modelu 3 Tesli w ogniu plotek

Kabina jest jednak tym, co może zachwycić, jako że uderza w scenę tuningową sprzed dwóch, a może nawet i trzech dekad. utrzymane w kolorystyce bordowej i beżowo-brązowej, nadaje samochodowi wyjątkowy charakter, którego podkreślają wstawki z wężowej skóry i gruby dywan na podłodze.

To co, kupujecie?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News