WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Christian Bale chwali nowego Batmana

Christian Bale chwali nowego Batmana

Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Tornonto (TIFF) Christian Bale promował swój najnowszy film. Przy okazji został zapytany o swoją opinię na temat Roberta Pattinsona, który ma wcielić się w nowego Batmana. Czy aktor, który dał nam najbardziej kultową kreację Mrocznego Rycerza jest zadowolony z wyboru swojego następcy?

W końcu scenariusz do filmu Batman Matta Reevesa został ukończony. Możemy więc wkrótce spodziewać się ogłoszenia kolejnych nazwisk, które dołączą do obsady. Na razie wszystkich zajmuje Robert Pattinson, który wygrał wyścig o maskę Batmana. Wiele osób zastanawia się, czy młody aktor, znany przede wszystkim z roli Edwarda w serii Zmierzch, da sobie radę.

Czytaj też: Finałowy zwiastun filmu Doktor Sen ponownie zabierze nas do hotelu Overlook

Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tornonto pojawił się Christian Bale. Aktor wcielał się w postać Bruce’a Wayne’a w trylogii Mrocznego Rycerza i uznawany jest za najlepszego odtwórcę roli Batmana do tej pory. Postanowiono zapytać się go o opinię na temat castingu. Czy Pattinson to dobry wybór?

Dobry wybór. Jest interesujący i jestem pewien, że wymyśli coś intrygującego.

Christian Bale został również poproszony o udzielenie rady swojemu następcy. Cóż, trzeba przyznać, że jest ona nietuzinkowa.

Naucz się sikać sam. Nie poczujesz się superbohaterem, jeśli nie będziesz umiał się sam wysikać.

Zapewne dotyczy to obcisłego stroju, jaki nowy Bruce Wayne będzie musiał na siebie włożyć. Patrząc, że Bale jest dobrej myśli, co do Pattinsona, fani też powinni się trochę uspokoić. Zwłaszcza, że aktor pracuje teraz nad kilkoma ambitnymi projektami i wkrótce zobaczymy jego prawdziwe umiejętności. Pattinson obecnie pracuje z Christopherem Nolanem nad tajemniczą produkcją Tent. Niedługo zaś na ekrany kin wejdzie The Lighthouse, który zapowiada się naprawdę świetnie.

Premierę nowego Batmana zapowiedziano na 25 czerwca 2021 roku. Oczekuje się, że prace na planie ruszą jeszcze w tym roku, więc niedługo powinniśmy dostać więcej szczegółów na temat filmu.

Czytaj też: Will Poulter dołączył do obsady Władcy Pierścieni od Amazona

Źródło: comicbookmovie.com