WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Finałowy zwiastun filmu Doktor Sen ponownie zabierze nas do hotelu Overlook

Finałowy zwiastun filmu Doktor Sen ponownie zabierze nas do hotelu Overlook

Warner Bros. ponownie zabiera nas do przerażającego świata powieści Stephena Kinga. Tym razem przyszedł czas na kontynuację kultowego Lśnienia. Dorosły już Dan Torrance powraca do hotelu Overlook. Zobaczcie finałowy zwiastun filmu Doktor Sen.

Czytaj też: W serialu The Mandalorian nie pojawi się Boba Fett

Ostatni zwiastun filmu Mike’a Flanagana na podstawie prozy Kinga pojawił się w Internecie. Ponownie zagłębiamy się w straszny świat wykreowany przez mistrza horrorów. Lśnienie trwale wpisało się w współczesną popkulturę i bardzo ciężko będzie zrobić coś równie dobrego. Czy Doktor Sen ma szansę przebić poprzednika? Ciężko powiedzieć. Na pewno zapowiada się przerażająco i klimatycznie.

Finałowy zwiastun filmu Doktor Sen ponownie zabierze nas do hotelu Overlook

Trzeba zaznaczyć, że film będzie kontynuacją Lśnienia Stanleya Kubricka, więc radzimy obejrzeć go przed pójściem do kina. Oczywiście, o ile ktoś tej produkcji jakimś cudem nie widział. Głównym bohaterem jest tutaj dorosły Dan Torrance (Evan McGregor), który po latach powraca do hotelu Overlook. Dan był synem Jacka Torrance’a i w oryginale grał go Danny Lloyd. Postać grana przez Evana Mcgregora nadal zmaga się z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa. Ma spory problem z alkoholem i pojawiającymi się nagle paranormalnymi zdolnościami.

Zobaczcie sami finałowy zwiastun filmu Doktor Sen

W trailerze możemy zauważyć przebłyski zdarzeń z Lśnienia. Fale krwi, przerażające bliźniaczki, starą kobietę w wannie w pokoju 237, czy dziurę w drzwiach z najbardziej rozpoznawalnej sceny.

Polska premiera filmu Doktor Sen zapowiedziana jest na 8 listopada.

Czytaj też: Will Poulter dołączył do obsady Władcy Pierścieni od Amazona

Źródło: comicbookmovie.com