WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Will Poulter dołączył do obsady Władcy Pierścieni od Amazona

Will Poulter dołączył do obsady Władcy Pierścieni od Amazona

Według najnowszych informacji, brytyjski aktor Will Poulter dołączył do obsady Władcy Pierścieni od Amazona. Choć nie udostępniono żadnych szczegółów na temat jego postaci wiemy, że ma być to jedna z głównych ról.

Amazon traktuje swój serial Władca Pierścieni bardzo poważnie. Oczywiście tytuł jest tylko roboczy, zwłaszcza, że produkcja nie będzie nową wersją trylogii Petera Jacksona tylko prequelem. Dowiemy się o wydarzeniach z Drugiej Ery Śródziemia, czyli z czasów, gdy potęga Saurona była w pełnym rozkwicie.

Czytaj też: Zwiastun Jojo Rabbit i Taika Waititi jako Hitler

Will Poulter dołączył do obsady Władcy Pierścieni od Amazona zajmując jedną z głównych ról, choć na razie nie wiadomo jaką. Podobno odtwórca dla tego bohatera był bardzo poszukiwany. Do tej pory Poulter pojawił się w takich produkcjach, jak Więzień labiryntu, Zjawa, Black Mirror: Bandersnatch, a niedawno Midsommar. Pierwszym ujawnionym członkiem obsady jest australijska aktorka Markella Kavenagh, która wcieli się w postać o imieniu Tyra. W tym przypadku również nic na temat bohatera nie wiadomo. W prozie Tolkiena nie ma nikogo o tym imieniu, więc albo Amazon wprowadza zupełnie nowego bohatera, albo to tylko imię robocze.

O samym serialu wiemy bardzo niewiele, podobno ma mieć bardzo wysoki budżet (mówi się nawet o kwocie 500 mln dolarów), a akcja rozłoży się na dwa sezony. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że produkcję zobaczymy w 2021 roku, jednak to nadal nie jest potwierdzona informacja.

Czytaj też: Powstanie serial Ziemiomorze, a stworzy go studio odpowiedzialne za Midsommar

Źródło: variety.com