Według najnowszych informacji, brytyjski aktor Will Poulter dołączył do obsady Władcy Pierścieni od Amazona. Choć nie udostępniono żadnych szczegółów na temat jego postaci wiemy, że ma być to jedna z głównych ról.

Amazon traktuje swój serial Władca Pierścieni bardzo poważnie. Oczywiście tytuł jest tylko roboczy, zwłaszcza, że produkcja nie będzie nową wersją trylogii Petera Jacksona tylko prequelem. Dowiemy się o wydarzeniach z Drugiej Ery Śródziemia, czyli z czasów, gdy potęga Saurona była w pełnym rozkwicie.

Czytaj też: Zwiastun Jojo Rabbit i Taika Waititi jako Hitler

Will Poulter dołączył do obsady Władcy Pierścieni od Amazona zajmując jedną z głównych ról, choć na razie nie wiadomo jaką. Podobno odtwórca dla tego bohatera był bardzo poszukiwany. Do tej pory Poulter pojawił się w takich produkcjach, jak Więzień labiryntu, Zjawa, Black Mirror: Bandersnatch, a niedawno Midsommar. Pierwszym ujawnionym członkiem obsady jest australijska aktorka Markella Kavenagh, która wcieli się w postać o imieniu Tyra. W tym przypadku również nic na temat bohatera nie wiadomo. W prozie Tolkiena nie ma nikogo o tym imieniu, więc albo Amazon wprowadza zupełnie nowego bohatera, albo to tylko imię robocze.

O samym serialu wiemy bardzo niewiele, podobno ma mieć bardzo wysoki budżet (mówi się nawet o kwocie 500 mln dolarów), a akcja rozłoży się na dwa sezony. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że produkcję zobaczymy w 2021 roku, jednak to nadal nie jest potwierdzona informacja.

Czytaj też: Powstanie serial Ziemiomorze, a stworzy go studio odpowiedzialne za Midsommar

Źródło: variety.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej