Reklama
aplikuj.pl

Ciche miejsce 2 – premiera przesunięta z powodu koronawirusa

Ciche miejsce, Ciche miejsce 2, Ciche miejsce 2 premiera, John Krasinski, Emily Blunt

Koronawirus doprowadził do zamknięcia kin w wielu krajach, w tym w Polsce. W obawie przed stratami przesuwane są również premiery filmów. Na taki krok zdecydowało się studio Paramount Pictures z horrorem Ciche miejsce 2.

Pierwsza część Cichego miejsca okazała się ogromnym sukcesem, a druga odsłona zapowiada się równie dobrze. Zwłaszcza, że w końcu będziemy mogli zobaczyć początek tajemniczej apokalipsy, która doprowadziła cywilizację do upadku. Wszyscy mamy nadzieję na wyjaśnienie pochodzenia dziwnych potworów reagujących na każdy, nawet najcichszy dźwięk.

Ponownie w centrum wydarzeń znajdzie się rodzina Abbotów, która po opuszczeniu domu szuka nowej, bezpiecznej przystani. Po drodze natrafi na ludzi, którzy również ukrywają się przed potworami. Ciche miejsce 2 ma znacznie rozszerzyć ten świat i dać odpowiedź na wiele pytań. Zwiastuny wskazują na obecność wielu retrospekcji, dzięki którym dowiemy się genezy zagadkowej globalnej katastrofy.

Jak podaje The Hollywood Reporter, z powodu panującej w Europie epidemii koronawirusa studio Paramount zdecydowało się przenieść premierę Cichego miejsca 2. Film miał pojawić się w pierwszych europejskich kinach 18 marca, jednak zamknięte kina i strach przed wychodzeniem z domu z pewnością poskutkowałby ogromnymi stratami. Dlatego globalna premiera została przełożona, choć jeszcze nie znamy nowej daty.