Reklama
aplikuj.pl

Ciemność nad Tristram powraca w Diablo 3

diablo 3

Gracie jeszcze w Diablo 3? W takim razie szykujcie się na powrót do kultowych podziemi serii. Oto czego się spodziewać po wydarzeniu Ciemność nad Tristram.

Ciemność nad Tristram w Diablo 3

Kolejna rocznica premiery Diablo zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią doroczne wydarzenie Ciemność nad Tristram! Bez względu na to, czy jesteście weteranami serii chcącymi przeżyć raz jeszcze dreszczyk dawnych emocji, przemierzając podziemia złowrogiej Katedry, czy to wasza pierwsza podróż do przeszłości sagi Diablo – te stanowiące hołd dla kultowej gry podziemia są właśnie dla was.

Czytaj też: Dishonored za darmo tak jak się tego wszyscy spodziewali

Poniżej znajdziecie bardziej szczegółowe informacje dotyczące m.in. rocznicowych podziemi oraz związanych z nimi niepowtarzalnych nagród.

Powstrzymajcie kultystów

Wasza przygoda rozpoczyna się, gdy wpadacie na trop tajemniczej grupy kultystów, która próbuje zasiać chaos w świecie Sanktuarium. Tropiąc ją w trybie przygodowym, zdobędziecie wskazówki, które zaprowadzą was do portalu prowadzącego do przeszłości Tristram, i pomogą odkryć źródło przerażającej ciemności, która przed wieloma laty ogarnęła to miasteczko…

Odkryjcie tajemnice Katedry

Podążcie tropem wskazówek, a już niebawem znajdziecie się w świecie niesamowitej technologii RetroVision, nad którym góruje ponura katedra. Zapuśćcie się w podziemia, gdzie czekają na was znajomi przeciwnicy i klasyczne przedmioty, od których zakręci się wam łezka w oku. Wszystkich atrakcji doświadczycie na silniku Diablo 3. A głęboko pod katakumbami sam Mroczny Władca czeka na nieustraszonych śmiałków, którzy ośmielą się rzucić mu wyzwanie…

Czytaj też: Red Dead Redemption 2 zaczyna się starzeć

Zdobądźcie cenne łupy

Czymże byłaby gra z serii Diablo bez nowych, połyskujących złotem łupów, które moglibyście zabrać ze sobą? Wykonanie zadań związanych z wydarzeniem rocznicowym zapewni wam niepowtarzalne wzory do transmogryfikacji, osiągnięcia, portrety, zwierzaki i wiele więcej!

Na niektóre z nagród natkniecie się bardzo łatwo, inne zaś wymagać będą zajrzenia pod każdy kamień i zdobycia wszystkich osiągnięć. Czy zdołacie zebrać je wszystkie? Jest tylko jeden sposób, żeby się o tym przekonać!

Wasza podróż właśnie się rozpoczyna…

Czekają na was niesamowite nagrody i wymagający przeciwnicy, ale wydarzenie rocznicowe nie będzie trwać wiecznie! Kultyści rozpoczną swoje mroczne rytuały 1 stycznia o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego, a portal stanie przed wami otworem 4 stycznia o tej samej porze. Obydwie części wydarzenia dobiegną końca 1 lutego, również o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego.