Reklama

Dishonored za darmo tak jak się tego wszyscy spodziewali

dishonored

Epic Games Store kończy rozdawanie co 24 godziny nowej gry. Ostatnim tytułem jest pełne wydanie Dishonored, zawierające wszystkie dodatki.

Dishonored za darmo

Epic Games Store samo nie mogło się powstrzymać, aby nie ujawnić ostatniego tytułu, jaki zostanie udostępniony graczom za darmo. Firma podrzuciła graczom podpowiedź w postaci grafiki nawiązującej do Dishonored i każdy domyślił się o jaki tytuł chodzi.

Czytaj też: PS VR2 za rogiem. Jak wyglądają ostatnie gry PSVR?

Co jednak warto odnotować, nie trzeba się spieszyć z dodaniem Dishonored Definitive Edition do swojego konta. Zamiast 24 godzin mamy na to czas aż do 5 stycznia 2023 roku. Konkretnie, musimy zdążyć do godziny 17:00.

Wszystkie dodatki Dishonored

Warto tutaj dodać, że w przypadku tej produkcji nie otrzymujemy tylko podstawowej wersji gry. Tym razem w nasze ręce wpada cała dodatkowa zawartość. W jej skład wchodzą następujące rozszerzenia:

The Knife of Dunwall

W The Knife of Dunwall wcielisz się w Dauda, legendarnego zamachowca i zabójcę cesarzowej. Po dopuszczeniu się tego czynu, który na zawsze zmienił los Dunwall, wyruszasz w świat, poszukując odkupienia. Uzyskaj dostęp do nowych broni, gadżetów oraz nadprzyrodzonych mocy, przemierzając nieodwiedzane wcześniej zakątki Dunwall, w tym centrum wielorybnicze, Rzeźnię Rothwilda oraz świetnie strzeżoną Dzielnicę Prawników.

The Brigmore Witches

W The Brigmore Witches kontynuujesz swoją podróż jako legendarny zabójca Daud. W tym zwieńczeniu historii Dauda staniesz przeciwko zwaśnionym gangom oraz niebezpiecznemu sabatowi czarownic z Brigmore. Przemierzaj niezbadane obszary Dunwall, w tym Drapers Ward oraz rezydencję Brigmore, gdzie zetkniesz się z siłami nadprzyrodzonymi, które wystawią Twoją nową broń oraz umiejętności na ciężką próbę.

Czytaj też: Początek roku spędzicie z PlayStation

Dunwall City Trials

W Dunwall City Trials na nowo odkryjesz elastyczny system walki i skradania się w Dishonored, a przy tym poznasz charakterystyczne miejsca, przemierzając 10 wyjątkowych map zawierających różnorodne wyzwania. Sprawdź, czy Twoje umiejętności bojowe, mobilność oraz zdolność skradania się wystarczą, by pokonać wymagające przeszkody. Odblokuj nowe osiągnięcia i sekrety, by w końcu dotrzeć na szczyt globalnych rankingów.

Void Walker’s Arsenal

Dodatek Void Walker’s Arsenal zapewnia dostęp do czterech pakietów z zawartością dostępnych dotychczas wyłącznie w ramach przedsprzedaży gry Dishonored. Pakiety zawierają wyjątkowe bonusy dla postaci, dodatkowe miejsca na runy i o wiele więcej.