WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

O takiej gamingowej stacji marzy pewnie każdy z Was

Jedni marzą o lepszym kompie, drudzy o nadchodzących konsolach, ale wszyscy chcą zapewne jednego – swojego własnego, specjalnego kąta do grania.

Nie pierwszy raz widzimy tego typu stację „dla gracza”, która równie dobrze może posłużyć za idealne, bo szalenie wygodne miejsce dla stacji roboczej. Ten wielki „skorpion” o nazwie Cluvens IW-SK sprawia, że nawet najbardziej okazałe biurko staje się niewystarczające (via Cnet).

Samo w sobie stanowisko Cluvens IW-SK waży wiele, bo 120 kilogramów, ale nic w tym dziwnego, patrząc po tym, jak wiele mechanizmów posiada nie tylko w myśl ustawiania fotela, ale też samych ekranów i „blatu” na peryferia.

Cluvens IW-SK do działania wymaga oczywiście podpięcia do prądu, a sam w sobie zapewnia odpowiednio długie przewody na podpięcie albo jednego 49-calowego ultraszerokiego monitora, albo trzech zakrzywionych 27-calowych modeli w myśl najwyższej imersji.

Czytaj też: Ta klawiatura mechaniczna podbiła Kickstartera. Co w niej wyjątkowego?

Tego typu stanowisko wymaga też sporo miejsca, bo po całkowitym rozłożeniu, to kosztujące 3299$ cacko, mierzy 208 x 120 x 165 (kolejno wysokość, długość, szerokość) centymetrów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News