Reklama
aplikuj.pl

Szalenie lekkie limitowane rowery REA Titanide od TRed

lekkie limitowane rowery REA Titanide, rowery REA Titanide, lekki REA Titanide, REA Titanide

Firma TRed postanowiła zaszaleć w ramach swojej rodziny Rea, tworząc lekkie limitowane rowery REA Titanide, które powstaną w nakładzie jedynie 21 egzemplarzy o nieznanych cenach.

Limitowane rowery REA Titanide

REA Titanide nie jest zupełnie nowym modelem stworzonym od postaw, bo czerpie szalenie dużo z pozostałych rowerów REA. Dotyczy to również lekkiej ramy, zawierającej widzianych już wcześniej optymalizacji, ale wzniesionych na wyższy poziom m.in. poprzez specjalne, piaskowane tytanowe wykończenie podkreślone ręczną polerką.

Czytaj też: Lekkie zabezpieczenie rowerowe z alarmem Pealock
Czytaj też: Elektryczny rower Shuttle v2 eMTB zyskuje nad poprzednikiem
Czytaj też: Pierwszy elektryczny rower ze zintegrowanym ABS

Rama REA Titanide jest spawana metodą TIG z udziałem tytanowych elementów Four.Ti, czyli mieszanki starannie ukształtowanych, opatentowanych, lekkich rur wykonanych z litych bloków tytanu 6/4. W niej ukryto również okablowanie oraz linki (via Bike Rumor).

Czytaj też: Elektryczny rower Class 3 HSD S11 od Tern
Czytaj też: Elektryczny skuter śnieżny z roweru, czyli zestaw Electric SnowBike
Czytaj też: Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi

REA Titanide to również ręcznie tworzona kierownica z mostkiem z włókna węglowego, wyjątkowy widelec TOOT T20D opracowany w ścisłej współpracy z Dedacciai, lekkie mechaniczne 4-tłoczkowe hamulce tarczowe JuinTech GT z 160 mm tarczami oraz całe mnóstwo elementów z włókna węglowego. Dzięki temu połączeniu REA Titanide w 55 cm wariancie waży zaledwie 6290 gramów.