Reklama
aplikuj.pl

Plany produkcji procesorów Intela nowej generacji

Plany produkcji procesorów Intela nowej generacji, układy Intela nowej generacji, produkcja CPU nowej generacji, Intel nowej generacji

Intel Core 11. generacji w postaci układów o nazwie kodowej Rocket Lake-S zaliczą wielką premierę już na początku 2021 roku, a dziś poznaliśmy szczegóły związane z ich produkcją.

Produkcja Intel Core 11. generacji

W rzeczywistości bazujemy jednak tylko na przecieku od OneRaichu, który wydaje się oficjalną, choć niekoniecznie najbardziej aktualną mapą drogową, jaką kieruje się Intel w swoich działaniach. Rzuca ona również cień na przeszłość, wskazując, że Intel rozpoczął produkcję próbek inżynieryjnych w czerwcu.

Czytaj też: Najlepsze peryferia 2020 roku, czyli co zachwyciło mnie w dobie pandemii
Czytaj też: Najlepsze planszówki 2020 roku, w jakie zagrałem
Czytaj też: G
eForce RTX 3080 Ti potwierdzone przez ASUSa

https://twitter.com/OneRaichu/status/1342103570666012672

Ich ulepszone wersje zostały wydane w sierpniu, a pod koniec listopada Intel rozpoczął produkcję próbek kwalifikacyjnych, których testy trafiają do nas co jakiś w formie przecieków. Te próbki procesorów nowej generacji Intela są wysyłane do partnerów w celu kwalifikacji i oceny sprzętu.

Czytaj też: Ile wynosi obecnie rekordowa wydajność paneli słonecznych?
Czytaj też: Konsola WowCube przenosi granie do kolejnego wymiaru
Czytaj też:
Plan MSI na braki Radeonów RX 6000

Mapa drogowa potwierdza, że termin RTS (Ready To Ship), czyli szacowana gotowość na realizowanie dostaw do konsumentów, jest planowana na minimum 12, a maksymalnie 21 tydzień 2021 roku. Strzałka wskazuje jednak, że Intel będzie się starał przyspieszyć te terminy.