WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Córka Joe’go Russo ma sekretną rolę w Endgame

Joe Russo, jeden z reżyserów Avengers: Endgame, ujawnił, że jego córka Ava będzie miała sekretną rolę w filmie. Czy wcieli się w istotną dla historii postać?

Czytaj też: Scenariusz filmu Flash został napisany na nowo

Sam Joe Russo pojawił się gościnnie w niewielkich rolach zarówno w Zimowym żołnierzu jak i Wojnie bohaterów. Wygląda na to, że córka idzie w ślady ojca. Na razie wiemy tylko, że pojawi się w najnowszym filmie. Ale w kogo się wcieli? Czy będzie to istotna postać, czy raczej epizodyczna rola? Podczas rozmowy z dziennikarzami przy okazji premiery Kapitan Marvel zastrzegł, że nie zdradzi nic więcej na ten temat.

To moja córka Ava, która w rzeczywistości gra tajną rolę w Avengers: Endgame. Nie mówimy jeszcze o tym, kogo zagra. To wszystko, co na razie powiem.

Córka Joe’go Russo ma sekretną rolę w Endgame

Oczywiście fani od razu zaczęli spekulować. Najpopularniejsza teoria mówi, że Ava zagra starszą córkę Clinta Bartona, Lilę. Na zwiastunie widzimy ją ćwiczącą strzelanie z łuku razem z Hawkeyem. Oczywiście, o ile to na pewno jest jego córka. Fani są podzieleni, gdyż drugą ewentualnością może być Kate Bishop. Ale to tylko teorie fanowskie.

Podrzucamy screen ze zwiastuna. Czy to może być Ava?

Córka Joe’go Russo ma sekretną rolę w Endgame

Żeby się tego dowiedzieć, będziemy zapewne musieli poczekać do premiery, która w Polsce odbędzie się 25 kwietnia.

Czytaj też: Nowe spoilery dotyczące fabuły Endgame

Źródło: comicbookmovie.com