Reklama
aplikuj.pl

Nowy zwiastun pierwszego sezonu Creepshow potwierdza datę polskiej premiery

Creepshow serial, Screepshow sezon 1, Creepshow gdzie obejrzeć, Creepshow sezon 1 w polsce, Creepshow sezon 1 AMC

AMC Polska zaprezentowała zwiastun pierwszego sezonu Creepshow, który po roku od amerykańskiej premiery w końcu trafi do Polski. Sprawdźcie kiedy.

Czytaj też: Czerwiec 2020 w HBO GO – kalendarz premier

Creepshow, którego showrunnerem jest Greg Nicotero, to serial inspirowany znanym horrorem George’a Romero z lat 80. Całość składa się z dwunastu odcinków utrzymanych w klimacie grozy, ale bez jednej ciągłej fabuły. Dzięki temu antologia jest na tyle przystępna dla widzów i pozwala oglądać poszczególne epizody w losowej kolejności, a nawet pomijać, jeśli tematyka nas nie porywa.

Nawiedzone domki dla lalek, wilkołaki, mordercze gobliny, nikczemne dzieciaki w przebraniach podczas Halloween, zmarli oraz przypadki medycznych cudów – to tylko mały przedsmak tego, czego można się spodziewać. Nigdy nie wiadomo, co czai się na kolejnej stronie…

Pierwszy sezon serialu Creepshow debiutował w USA w ubiegłym roku, ale do tej pory w Polsce nie mieliśmy okazji go obejrzeć. Na szczęście stacja AMC postanowiła to zmienić i ogłosiła, że już 22 czerwca na antenie AMC Polska będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek. Start o 22:00.

W obsadzie znaleźli się: David Arquette, Adrienne Barbeau, Tobin Bell, Big Boi, Jeffrey Combs, Kid Cudi, Giancarlo Esposito i Bruce Davison.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News