Reklama
aplikuj.pl

Co powiecie na partyjkę Wiedźmina 3 i nie tylko w Tesli?

komputer w Tesli, Komputer Tesla, Ludicrous PC Tesla, Origin PC Tesla

Rynek niestandardowych obudów komputerowych rozrasta się z każdym nietypowym projektem i nie inaczej jest tym razem. Oto dzieło firmy Origin PC.

Oto Ludicrous PC, który zaczerpnął nazwę prosto od jednego z dodatków do Modelu S Tesli. Najważniejsze w tym projekcie jest oczywiście to, że twórcy upodobnili „obudowę” do elektrycznego samochodu i upchnęli wszystkie podzespoły pod jego maskę, czyli tam, gdzie nawet w rzeczywistym pojeździe świecą pustki.

Chociaż tego typu projekt byłby świetny w pełnowymiarowym samochodzie, to i tak jest nieźle, bo ta miniTesla umożliwia nawet przejechanie się jakiemuś maluchowi. Stąd pojedyncze siedzenie i kierownica w tym dziwnym połączeniu Modelu S z Roadsterem.

Czytaj też: Czym jest projekt Artemis Audi?

Osiągana prędkość? Wręcz zabójcza, bo sięgająca prawie 10 km/h, ale to podzespoły komputera Ludicrous PC wyrywają nas ze skarpetek. W grę wchodzi bowiem czysty high-end, czyli procesor AMD Ryzen 3900X, karta graficzna GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition, 32 GB pamięci DDR4 3200 MHz, 2 TB dysk na M.2 oraz 750-watowy zasilacz. Całość dopina wyjątkowe chłodzenie wodne dla CPU i GPU.

W tym wydaniu jego cena sięga 13403 dolarów, a jeśli jesteście chętni, to konfigurator tego komputera znajdziecie tutaj.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News