Reklama
aplikuj.pl

Crime Boss wygląda źle, a wydawca ukrywa opinie

crime boss

Crime Boss Rockay City z kazdym materiałem udowadnia, że nie jest produkcją, którą warto się interesować. Problemem jest po prostu bardzo słabo wyglądający gameplay.

Crime Boss według zapowiedzi

Rockay City. Kwitnąca, tętniąca życiem metropolia o piaszczystych wybrzeżach i wspaniałych wieżowcach. Ale poza blaskiem toczy się zażarta wojna o teren…

Po śmierci poprzedniego bossa powstał wakat na nowego króla Rockay City – ale nie tylko Ty walczysz o tron. Wybierzcie członków ekipy na bazie ich umiejętności i ekspertyzy, a następnie wykonujcie śmiałe misje, aby zgarnąć pieniądze, teren, a ostatecznie – koronę.

Rockay City nie tylko wygląda jak miasto z lat 90. – znajdziecie w nim też kilka znajomych twarzy. Od charyzmatycznego Travisa Bakera (Michael Madsen) i jego zespołu planistów i agentów (Michael Rooker, Kim Basinger, Danny Glover i Damion Poitier) po bossów konkurencyjnych gangów (Danny Trejo i Vanilla Ice) i prawego szeryfa Norrisa (Chuck Norris): w tej branży koneksje to podstawa.

Czytaj też: Kultowy zwiastun Dead Space doczekał się nowej wersji

Wcielając się w rolę Bakera w kampanii dla jednej osoby, zbudujecie imperium przy użyciu strategii, sprytu i spluw. Organizować będziecie napady i zabierać teren konkurencyjnym gangom. Wygranie wojny o terytorium nie będzie jednak łatwe. O panowanie nad miastem walczą też Dollar Dragon, Hielo i Khan, a szeryf Norris próbuje powstrzymać wszystkich. W tej kampanii roguelike czeka Was mnóstwo wyzwań – ale gra jest warta świeczki.

Twórcy przy okazji przypominają, że gotówkę, narkotyki i bezcenne artefakty fajniej kradnie się ze wspólnikami. Wejdź do kooperacyjnego trybu wieloosobowego PvE i organizuj emocjonujące ataki oraz napady w grupach do czterech graczy. Jeśli zawiedziecie, odejdziecie z pustymi rękoma, ale udana akcja przyniesie wspaniałe nagrody – głoszą zapowiedzi. Problem tylko w tym, że gra nie zachęca do zabawy.

Kolejny słaby materiał z Crime Boss

505 Games ponownie opublikowało materiał promocyjny Crime Boss Rockay City i znów widać, że tytuł podczas najważniejszych etapów strzelankowych wygląda tanio i prosto. Sami zobaczcie, czy ta rozgrywka jest ekscytująca?

Czytaj też: 15 minut wspaniałej masakry z Dead Island 2

Materiał wideo ma wyłączone wystawianie opinii w postaci łapek w górę i w dół, a do tego komentarze są wyłączone. Zapowiada się ogromna porażka, chyba że tytuł jakimś cudem odnajdzie swoją niszę graczy.