WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Crossover Venoma i Spider-Mana potwierdzony?

Crossover Venoma i Spider-Mana potwierdzony?

Podczas promocji swojego najnowszego filmu Zombieland: Kulki w łeb, Ruben Fleicher zasugerował, że być może w przyszłości dostaniemy crossover Venoma i Spider-Mana. Czy pomimo niedawnych kłótni Sony i Disney zdecydują się na konfrontacje tych dwóch postaci?

Czytaj też: Pierwszy zwiastun filmu Dolittle z Robertem Downey’em Jr. w roli głównej

Pomimo niedawnych kłótni pomiędzy Sony i Disneyem w końcu zapanowała zgoda, a Pajączek nadal pozostanie w MCU. Zarówno on, jak i Venom niedługo dostaną swoje kolejne filmy, ale być może doczekamy się ich wspólnej produkcji.

Choć reżyser pierwszego Vemona, Ruben Fleicher, oddał stery Andy’emu Serkisowi, to nadal bardzo interesuje się kontynuacją. Co ciekawe Fleicher zdaje się potwierdzać, że kierunkiem, w którym zmierzają filmy jest skrzyżowanie ścieżki Venoma i Spider-Mana.

Własnie do tego to wszystko doprowadzi. W filmie zmieniliśmy pochodzenie Venoma. W komiksach wszystko zaczęło się od Spider-Mana, ale ze względu umowy między Marvelem a Sony nie byliśmy w stanie tego zrobić. To będzie coś niesamowitego, gdy w końcu się spotkają.

Czy Peter Parker odwiedzi Eddiego Brocka w Venomie 2? A może stanie się odwrotnie? Oczywiście, o ile naprawdę do tego dojdzie. Na razie wiadomo tylko, że Venom 2 trafi do kin 2 października 2020 roku.

Czytaj też: Superman z wąsami, czyli jak przed CGI wyglądał bohater w Lidze Sprawiedliwości

Źródło: cbr.com