WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Crossplay w Ghost Recon Breakpoint – czy produkcja Ubisoftu go zaoferuje?

Crossplay w Ghost Recon Breakpoint, to kwestia, która interesuje coraz większą grupę graczy. Czy doczekamy się wspólnych serwerów na różnych urządzeń?

Ta generacja konsol oferowała zwrot akcji trochę podobny do tej poprzedniej. PlayStation 3 będąc na przegranej, zaczęło nagle doganiać Xboksa 360, a PlayStation Plus umożliwiło konsoli Sony ostatecznie wygrać cały pojedynek.

Czytaj też: Multiplayer Mount and Blade 2: Bannerlord w 4K i 60fps – rozdzielczość znacznie poprawia grę

PlayStation 4 dominuje od początku generacji, ale wśród znajomych widzę sporo osób, które zakupiły również np. Xboksy One X, bo oferuje najlepszą grafikę, a sam MS przygotował rewelacyjnego Game Passa. Trend prowadzi zatem do tego, że gracze rozbijają się po różnych platformach i w końcu… nie mogą grać razem.

Nadzieją jest popularyzacja crossplayu, czyli opcji wspólnej gry pomimo różnych konsol czy komputerów. Jak to będzie w przypadku Ghost Recon Breakpoint? Zagramy razem, czy nie zagramy? Okazuje się, że jest małe zamieszanie, więc wytłumaczmy plany Ubisoftu.

Firma poinformowała, że na premierę Ghost Recon Breakpoint nie będziemy mogli grać razem pomiędzy różnymi urządzeniami. Gra jest jednak kolejną usługą Ubisoftu, która będzie stale rozwijana. Jednym z planów firmy jest wprowadzenie takiej opcji w przyszłości, jako aktualizacja gry. Na wspólną zabawę będzie trzeba po prostu poczekać.

Czytaj też: Multiplayer w Cyberpunk 2077 – Redzi zdradzają plany na temat zawartości dodatkowej

Źródło: wccftech.com