Reklama
aplikuj.pl

CyberLand, czyli jak mógłby wyglądać park rozrywki Elona Muska

CyberLand, park rozrywki Elona Muska

Na stronie Lease Fetcher pojawił się właśnie spekulacyjny projekt CyberLand, który pokazuje, jak wyglądałby park rozrywki Elona Muska, łączący wszystkie dzieła, pomysły i osiągnięcia tej osobliwej persony.

Pomijając zapędy Muska do podbijania Marsa, CyberLand w wizji autora miałby się znaleźć nigdzie indziej, jak na pustyni Mojave w Kalifornii. Ten znacznie ciekawszy park rozrywki względem takiego np. DisneyLandu byłby gratką dla wszystkich, którzy śledzą poczynania tego miliardera, zmieniającego świat na naszych oczach w ramach firm Tesla, SpaceX, czy Boring Company.

Czytaj też:Tesla Roadster będzie latał, czyli Musk znów mówi za wiele

Oto CyberLand – spekulacyjny park rozrywki Elona Muska

CyberLand, a raczej ElonLand, rozciągałby się na wiele hektarów, zapraszając do siebie zafascynowanych dziełami firm Elona Muska. W centrum znalazłby się amfiteatr w formie logo Tesli, gdzie nasz ulubieniec mógłby organizować co jakiś czas swoje przemówienia, czy ważne ogłoszenia, a reszta byłaby już czysto rozrywkowa.

W takim parku rozrywki nie zabrakłoby autodromu z pojazdami inspirowanymi Cybertruckiem, latających samochodów na wysokiej karuzeli, czy podziemnego Roller Costera w obowiązkowych replikach elektrycznych samochodów firmy. Odchodząc od dzieł Tesli, moglibyśmy zapewnić sobie niezapomniane wrażenia na Slingshocie wokół rakiety SpaceX, poczuć, jak to byłoby podróżować w Hyperloop, czy pobawić się na placu zabaw inspirowanym marsjańskim klimatem.

Czytaj też: Najdroższa Tesla Model S będzie złota i… to nie żart Elona Muska

Najmłodsi albo niedoświadczeni mogliby z kolei zasiąść za kierownicą elektrycznych samochodów na specjalnym torze, gdzie za ich bezpieczeństwo dbałaby autonomiczna technologia Tesli. Nie zabrakłoby też wycieczki po położonej nieopodal fabryce Gigafactory, Food Trucków zamkniętych w ciężarówkach Semi, czy oficjalnego sklepu z gadżetami.

Czytaj też: Elon Musk ostrzega przed połączeniem ludzi i sztucznej inteligencji w jedną całość

Specjalnie nie rozwijałem żadnej z poszczególnych atrakcji, aby zostawić Wam nieco zabawy w łączenie kropek i wiązanie jednych faktów z drugimi. Ten projekt jest bowiem swoistym ukłonem w kierunku działań Elona Muska i jego często szalonych pomysłów.