Reklama
aplikuj.pl

To nie koniec Cyberpunk 2077! CD Projekt opowie „what’s next”!

cyberpunk 2077

Wiemy już, kiedy spodziewać nowych wieści o Cyberpunk 2077! Marka, który przyniosła REDom miliony złotych nigdzie się nie wybiera. Co dalej z V?

Co dalej dla Cyberpunk 2077?

Niespodzianka od CD Projekt RED! Pamiętacie jeszcze Night City Wire? Już w przyszłym tygodniu pojawi się nowy odcinek tej transmisji. Czego się po nim spodziewać?

https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1565686110470144003

Czytaj też: Fani Pottera zachwyceni pokojami domów z Hogwarts Legacy

Z oficjalnych informacji od twórców wiemy, że następne Night City Wire zostanie opublikowane 6 września, czyli w przyszły wtorek. Zespół pojawi się na Twitchu o godzinie 17:00 naszego czasu. W planach jest rozmowa na temat nadchodzącego anime Cyberpunk Edgerunners.

To jednak nie wszystko! Okazuje się bowiem, że CD Projekt RED ma również przedstawić plany na przyszłość wobec Cyberpunk 2077. Czego możemy się spodziewać?

Łatka 1.6 do Cyberpunk 2077

Ostatnia aktualizacja Cyberpunk 2077 została wydana kilka miesięcy. Były to patche 1.5 oraz 1.52, które przerabiały grę do możliwości PlayStation 5 oraz Xbox Series X i Xbox Series S. Od tamtej pory za pomocą specjalnych narzędzi można było regularnie obserwować, jak deweloperzy pracują nad kolejną aktualizacją do gry.

Czytaj też: Assassins Creed Mirage powrotem do korzeni? Analiza grafik z gry

Dziś np. dowiedzieliśmy się, że zaktualizowano wersję produkcji dla GeForce Now. Gdy stało się to ostatni raz – patch pojawił się w przeciągu kilku najbliższych dni. Nie powinniśmy się jednak raczej spodziewać ogromnej aktualizacji, ponieważ większość deweloperów gry pracuje nad jej dodatkiem, a przy patchach została mniejsza ekipa. Już teraz oczekiwania wobec aktualizacji są studzone.

To, co jednak budzi ogromne emocje wśród fanów, to potencjalne, pierwsze informacje o wspomnianym dodatku do Cyberpunk 2077. W niedawnym wywiadzie, Paweł Mielniczuk, Art Director gry, zdradził, że pracuje przy dodatku „epizodzie pierwszym”.

Mniej więcej tak nazywana jest jedna z dodatkowych zawartości, która ukryta jest w plikach gry. Nosi ona nazwę „ep1”. Co ciekawe – w plikach widnieje również wzmianka o „ep2”.