WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Cyberpunk 2077 na Gamescom 2019 będzie, ale na gameplay w sieci poczekamy dłużej

CD Projekt Red oficjalnie potwierdził wcześniejsze informacje o pojawieniu się na targach Gamescom 2019. Główną częścią występu rodzimego studia będzie oczywiście pokaz gry Cyberpunk 2077, który będzie wyjątkowy. 

Czytaj też: Dziesiątki nowych szczegółów o Cyberpunk 2077

To bowiem podczas Gamescom 2019 wszyscy odwiedzający targi (20-24 sierpnia) będą mieli okazję obejrzeć gameplay (ogrywany na bieżąco przez deweloperów) publicznie. Będzie więc to pierwszy raz w historii, kiedy Cyberpunk 2077 pojawi się na tak wielkiej imprezie dla szerokiej publiczności. Jednak CD Projekt Red ma też w planach zamknięte pokazy dla prasy i przedstawicieli handlowych. Te mają być dodatkowe (odbywać się od 20 do 22 sierpnia), choć nie wiemy, czy będą ujawniać więcej, czy po prostu umożliwią uczestnikom kameralne obejrzenie gameplayu i rozmowę z przedstawicielami studia.

Jeśli nie po drodze Wam do Kolonii w Niemczech, to i tak nie macie się czym martwić. Zapewne z publicznych pokazów wycieknie masa materiałów nagranych z „przyczajki”, ale niepotrzebnie. CD Projekt Red potwierdził już bowiem wcześniej, że wrzuci do sieci gameplay z Cyberpunk 2077 podczas targów PAX West, a więc w okolicy tygodnia po zabawie na Gamescom 2019.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 powstaje z myślą o konsolach, gdzie ma wyglądać fenomenalnie

Źródło: Screenrant