Reklama
aplikuj.pl

Tak wygląda samochód z Cyberpunka 2077 w prawdziwym życiu

Przed kilkoma tygodniami firma Rockstar w ramach współpracy z CD Projekt RED i wypuszczeniem na rynek specjalnej limitowanej edycji swojego napoju, ujawniła też konkurs, którego główną nagrodę właśnie poznaliśmy.

Dziś dowiedzieliśmy się, że przerobionym tak, aby przypominać model Quadra Type-66 z gry Cyberpunk 2077 w rzeczywistości jest klasyczny Mustang. Obstawialiśmy go już wtedy, kiedy była mowa o samochodzie typu muscle z ostatnich dekad ubiegłego wieku i nie pomyliliśmy się.

Ford Mustang z 1970 roku stał się podstawą dla tego niestandardowego, jedynego na świecie samochodu sygnowanego logiem zarówno Cyberpunka 2077, jak i Rockstara. Na zdjęciach poniżej możemy dojrzeć ciekawe felgi, dodatki z włókna węglowego, nieco uatrakcyjniony wygląd przez obecność m.in. przedniego splittera i towarzyszące grze połączenie czerni i żółci.

Czytaj też: Oby Volkswagen Jetta zgarnął nowy 1,5-litrowy silnik TSI z Taosa

Szczęśliwiec, który zwycięży w konkursie, po prostu podając kody z puszek napoju, otrzyma nie tylko tego przerobionego Mustanga, ale również 15000$ na pokrycie podatków i kosztów. Miło!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News