WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Ktoś chętny na samochód z Cyberpunka 2077? Każdy może go wygrać!

Dziś chiński język Cyberpunk 2077 zdradził sporo, a REDzi opublikowali nowe fotki z gry, ale i tak najważniejszą zapowiedzią jest ewidentnie szansa na wygranie… samochodu.

W Stanach Zjednoczonych Rockstar Energy ruszył z promocją na niedawno ujawnione napoje energetyczne sygnowane oficjalnie grą Cyberpunk 2077 studia CD Projekt Red. Jedyne co muszą zrobić Amerykanie, to kupić wspomniany napój i podać unikalny kod tutaj.

Podanie pierwszych trzech kodów zapewni trzy komiksy, przybliżające uniwersum Cyberpunka, a każdy kod zapewnia dodatkowo bon o wartości dolara na Xboxa z limitem uzyskania 60$ na jedno konto. Dodatkowo można wygrać sygnowane Cyberpunkiem ubrania oraz słuchawki Arctis 1.

Czytaj też: Ciuchy Cyberpunk 2077 w Sinsay i Cropp!

Najciekawszą, bo główną nagrodą jest rzecz jasna specjalny samochód za 40000$, bazujący na muscle-car z lat 70. ubiegłego wieku, którego przerobiono tak, aby przypominał model Quadra z gry. Na zamazanych fotkach wygląda on, jak Mustang, a szczęśliwiec otrzyma nie tylko niego, ale również 15000$ na pokrycie podatków i kosztów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News