WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czarna Pantera 2, Hawkeye, She-Hulk – nowe informacje o produkcjach Marvela

W sieci pojawiło się kilka ważnych informacji dotyczących nowych produkcji Marvela. Kiedy ruszy produkcja Czarnej Pantery 2, Hawkeye i She-Hulk? Sprawdźcie!

Marvel intensywnie pracuje nad wieloma produkcjami, które już wkrótce wejdą do Kinowego Uniwersum Marvela. Będą to zarówno filmy jak i seriale, które zobaczymy na platformie Disney +. Teraz dostajemy kilka istotnych informacji o tym, na jakim etapie są prace nad Czarną Panterą 2 i serialami Hawkeye i She-Hulk. Kiedy możemy się ich spodziewać?

Czarna Pantera 2

Według doniesień prace nad filmem mają odbywać się w Australii, w tym samym studio, w którym obecnie kręci się Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Prace na planie mają trwać od marca do czerwca przyszłego roku. Chadwick Boseman powróci do swojej roli, podobnie jak Lupita Nyong’o, Letitia Wright i Martin Freeman. Powróci też reżyser i scenarzysta pierwszej części – Ryan Coogler.

Premierę zaplanowano na 6 maja 2022 roku.

Hawkeye

Mówi się, że prace na planie serialu Hawkeye ruszą jeszcze tej jesieni. Przy okazji opóźnień pojawiły się też plotki, że Marvel rezygnuje z Hailee Steinfeld, która miała wcielić się w rolę Kate Bishop. Na razie nie jest to potwierdzone, podobnie jak rozpoczęcie zdjęć. Jednak wydaje się, że jeśli wszystko ruszy we wrześniu, to aktorka nadal pozostanie w grze. Również zaplanowana premiera na jesień 2021 roku byłaby możliwa w takim wypadku.

She-Hulk

Prace nad serialem She-Hulk idą bardzo szybko. Mówi się, że jest już w fazie wczesnych castingów, bo scenarzystka Jessica Gao nadal pracuje nad serialem. Zdjęcia ruszą w sierpniu w Atlancie i mają potrwać do marca przyszłego roku. Data premiery nie została jeszcze ustalona.