Reklama

Czarna Wdowa – kiedy premiera? Jest kilka prognoz i nowe zdjęcia

Black Widow, Czarna Wdowa, Czarna Wdowa premiera, Scarlett Johansson, Florence Pugh, Yelena Belova, Taskmaster, Czarna Wdowa koronawirus, Czarna Wdowa premiera odwołana, MCU, Marvel,

Czarna Wdowa to jeden z bardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Z powodu koronawirusa jego premiera została odwołana, a Disney nie ogłosił jeszcze nowej daty. Mamy jednak kilka prognoz.

CZYTAJ TEŻ: Ahsoka Tano w The Mandalorian? Wiemy kto ją zagra

Czarna Wdowa miała wejść do kin 1 maja otwierając tym samym 4. fazę Kinowego Uniwersum Marvela. To solowa produkcja, w której po raz ostatni spotkany się z Natashą Romanoff grana przez Scarlett Johansson. Fabuła będzie miała miejsce między wydarzeniami z Civil War i Endgame. Zobaczymy jak bohaterka, wraz ze sprzymierzeńcami, mierzy się z Taskmasterem, który jest głównym antagonistą filmu.

Niestety szerząca się pandemia koronawirusa i zamknięcie największej sieci kin w USA doprowadziło do podjęcia decyzji o odwołaniu kinowego debiutu Czarnej Wdowy. Takie działania mają na celu nie tylko ograniczenie strat finansowych, ale również zdrowie i bezpieczeństwo widzów.

Nie ustalono jeszcze nowej daty, ale pojawiły się pierwsze prognozy, na kiedy Disney może przenieść Czarną Wdowę. Film ze Scarlett Johansson jest dla studia priorytetem, dlatego można się spodziewać, że będą chcieli jak najszybszego debiutu. Możliwe więc, że jeśli do tego czasu sytuacja się unormuje, to będą chcieli wrzucić Czarną Wdowę na 3 lipca zamiast Free Guy od 20th Century Studios. Inną datą jest 24 lipca, kiedy do kin miała wejść Przygoda w dżungli. Najgorszym scenariuszem jest przeniesienie na listopad. Będzie to oznaczało, że Czarna Wdowa zajmie miejsce The Eternals, a Przedwieczni zostaną przeniesieni na 2021 rok opóźniając każdy kolejny film.

Na razie są to tylko spekulacje, bo sytuacja związana z pandemią cały czas wymusza bieżące zmiany różnych decyzji. Dlatego też Disney nie ustala jeszcze żadnej daty, bo wszystko może ulec zmianie.

CZYTAJ TEŻ: Kina, teatry i inne ośrodki kultury będą zamknięte jeszcze dłużej

Choć nie mamy nowej daty premiery, Disney udostępnił dwa kolejne zdjęcia z Czarnej Wdowy. Widzimy na nich tytułową bohaterkę i Yelenę.

W głównej roli powróci Scarlett Johansson, a oprócz niej zobaczymy też: Florence Pugh, Davida Harboura, Williama Hurta oraz Rachel Weisz.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News