Reklama
aplikuj.pl

Narzekaliście na wykonanie Tesli? Porsche Taycan ma te same problemy

Porsche Taycan, Taycan vs Model 3, Tesla, Porsche, elektryczne samochody, EV

Wygląda na to, że produkcja elektrycznych samochodów na masową skalę musi jeszcze zostać dopracowana, jako że po kontrowersjach z Teslą, dołączyły do nich te z Taycanem Porsche.

Sprawą zajmuje się obecnie m.in. serwis Insideevs, który śledzi wszelkie doniesienia na temat problemów konstrukcyjnych Porsche Taycan. Tym razem odkopali wideo z kanału Tesla Killer, które dokładnie porównuje Model 3 i Taycana i nie szczędzi im pietyzmu w ocenie dopasowania elementów.

Film jest dość długi, ponieważ analizuje wiele aspektów obu samochodów. Nas jednak interesuje to, jak wiele luk występuje w nadwoziu modelu Taycan. Te znajdują się na przednim zderzaku, lewych drzwiach przednich i lewych drzwiach tylnych. Mało tego! Problemy dotyczyły też lewego szkła na tyle.

Czytaj też: Nowy Taycan i elektryczny Macan, czyli oficjalne plany Porsche

To tylko pokazuje, że kiedy my wyśmiewaliśmy i krytykowaliśmy Teslę za niedoróbki produkcyjne, tych nie ominął nawet taki gigant i dinozaur na rynku, jak Porsche. Na (nie)szczęście przerwa produkcji w fabryce Porsche może sprawić, że inżynierowie dopracują cały proces składania Taycana.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News