Reklama

Czarna Wdowa wymaga poprawy scenariusza

Czarna Wdowa wymaga poprawy scenariusza

Marvel Studio ostatnio bardzo skupił się na solowym filmie Natashy Romanov. Okazuje się jednak, że pojawiły się pewne problemy, a Czarna Wdowa wymaga poprawy scenariusza.

Czytaj też: Jason Mamoa może dołączyć do obsady Diuny

Collider poinformował, że Ned Benson, autor scenariusza do serii filmów Zniknięcie Eleanor Rigby, przybywa na pomoc Czarnej Wdowie. Podobno Kevin Feige był pod wrażeniem jego pracy przy tej serii i postanowił zwerbować go do Marvela. Uznał, że Benson będzie najlepszą osobą, by pomóc opowiedzieć historię Natashy. Wiadomo, że Czarna Wdowa wymaga poprawy scenariusza, ale nie wiadomo jeszcze w jakim stopniu.

Czarna Wdowa ma być jedną z pierwszych produkcji wchodzących w skład IV fazy MCU. W tytułowej roli zobaczymy ponownie Scarlett Johansson. Na razie niewiele wiemy na temat fabuły, ale podobno ma być czymś w rodzaju „Żeńskiej wersji Bonda”, a główną antagonistką ma być „kobieta około 50-tki”. Niezbyt wiele to mówi, ale możliwe, że niedługo otrzymamy więcej informacji.

Czarna Wdowa i Eternals zadebiutują w 2020

Za reżyserię odpowiada Cate Shortland. Według doniesień zdjęcia będą odbywały się w Chorwacji i Miami, a możliwe, że również w Wielkiej Brytanii. Wstępnie Czarna Wdowa ma zadebiutować w 2020 roku, ale może to jeszcze ulec zmianie.

Czytaj też: Co wiemy na temat serialu Loki?

Źródło: comicbookmovie.com