WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czas trwania Endgame został ujawniony

W końcu, po wielu spekulacjach, czas trwania Endgame został ujawniony. Będzie to najdłuższy film Marvela, jaki powstał do tej pory. Ile czasu spędzimy w kinie?

Czytaj też: Co przegapiliśmy w zwiastunie Avengers: Endgame?

AMC Theatres opublikowało na Twitterze długo wyczekiwaną informację. Film Avengers: Endgame potrwa aż 3 godziny i 2 minuty. Potwierdziło to wcześniejsze doniesienia, że zwieńczenie trzeciej fazy MCU dokona się w rekordowej długości produkcji. Wynika to z faktu, że Endgame ma podsumować aż 22 filmy wchodzące w skład uniwersum.

Czas trwania Endgame został ujawniony

Ostateczny czas trwania Endgame raczej nikogo nie zaskoczył. Joe Russo już kilka miesięcy temu zdradził, że prawdopodobnie film przekroczy pułap 3 godzin. Poza tym, Avengers: Infinity War trwało 2 godziny i 29 minut, więc to tylko niewiele ponad pół godziny dłużej. Oczekiwania wobec Avengers 4 są bardzo wysokie. Twórcy mieli za zadanie zamknąć wiele wątków, doprowadzić do końca walkę z Thanosem, a także wprowadzić MCU w nową, IV fazę. Miejmy nadzieję, że te 3 godziny to wystarczający czas by odpowiednio wszystko pokazać.

Premiera Avengers: Endgame już 25 kwietnia.

Czytaj też: Międzynarodowy plakat z Avengers: Endgame ujawnia spoiler?

Źródło: cbr.com