Reklama

Czy Dark Phoenix będzie ostatnim filmem z serii X-Men?

Dark Phoenix oficjalnie ostatnim filmem z serii X-Men

Podczas CinemaCon ogłoszono, że zbliżający się Dark Phoenix będzie oficjalnie ostatnim filmem z serii X-Men. Nie oznacza to jednak końca mutantów, a tylko rozpoczętej w  2000 roku serii.

Czytaj też: Trzy nowe zwiastuny Gry o Tron

Podczas swojej prezentacji na CinemaCon Disney jasno pokazał, że postacie Marvela do tej pory należące do Foxa stają się ich ważną częścią. Pokazano również zapowiedzi filmowe na 2019 rok i X-Men: Dark Phoenix był ich częścią. To nikogo nie dziwi, produkcja ma bowiem jasny status i wiemy, kiedy odbędzie się premiera. Inaczej było w przypadku New Mutants. Wygląda jednak na to, że film wejdzie do kin, bo on także znalazł się wśród tegorocznych zapowiedzi Disneya.

Wiadomo, plany jeszcze mogą ulec zmianie, ale jak na razie to jedyna w miarę konkretna informacja na temat tej produkcji. Sytuacja New Mutants nadal jest bardzo wątpliwa, ale przynajmniej teraz mamy jakieś podparcie.

Ponadto szef Disneya, Alan Horn, potwierdził, że Dark Phoenix będzie oficjalnie ostatnim filmem z serii X-Men. Określił, że będzie to idealne zakończenie dla świata X-Men, przynajmniej takiego, jaki znamy. Mutanci nadal będą reprezentowani przez Ryana Reynoldsa, ale wygląda na to, że reszta kultowych postaci z pewnością zostanie przekształcona.

Według informacji pokazano również nowy zwiastun X-Men: Dark Phoenix. Choć nie został on opublikowany w Internecie to ci, którzy go widzieli twierdzą, że jest dużo lepszy od poprzednich trailerów.

Premiera filmu już 7 czerwca.

Czytaj też: Maraton Marvela dla prawdziwych twardzieli

Źródło: comicbookmovie.com