Reklama

Trzy nowe zwiastuny Gry o Tron

Trzy nowe zwiastuny Gry o Tron

Tegoroczny kwiecień obfituje w wydarzenia. W tym miesiącu premierę będzie miał Avengers: Endgame, a także, równie długo wyczekiwany, finałowy sezon Gry o Tron. Żeby podgrzać emocje HBO wypuściło aż trzy nowe zwiastuny.

Oczekuje się, że jeszcze przed 14 kwietnia powinniśmy dostać pełny trailer, tymczasem HBO wypuściło dwa krótkie zwiastuny Gry o Tron. Zawierają one zarówno materiał, który już widzieliśmy, jak i zupełnie nowe ujęcia.

W końcu widzimy zapowiedź spotkania Aryi i Jona Snow. Przybrane rodzeństwo nie widziało się od czasu, kiedy Arya wraz z Sansą i Nedem opuściła Winterfell w pierwszym sezonie. Jak wiemy, od tamtej pory wiele w jej życiu, a także w życiu Snowa, się wydarzyło. Prócz tego wideo pokazuje m.in.: smoki krążące nad siedzibą Starków, Jona i Daenerys prowadzących Nieskalanych, i statki z herbem Greyjoyów. Co ciekawe, pojawia się również scena, w której Snow zapala świeczki w miejscu, które wygląda na kryptę pod Winterfell. Czyżby dowiedział się kim naprawdę jest jego matka i to właśnie jej oddawał ten „hołd”?

Czytaj też: Zobaczcie nowy spot Avengers: Endgame

Prócz tego możemy rzucić okiem na knującą w Królewskiej Przystani Cersei. Królowa wydaje się nie przejmować zagrożeniem ze strony Nocnego Króla i jego armii nieumarłych. Pierwsze wideo (Survival) mówi o przetrwaniu, drugie (Together) wyraźnie daje do zrozumienia, że albo wszyscy żywi zjednoczą się w wojnie, albo zginą. Najciekawsze jest jednak ostatnie – Aftermath. W tym przypadku wideo nie pokazuje żadnego z bohaterów, tylko opuszczone, zasypane śniegiem Winterfell. Zamek wygląda na wymarły. Leżący w zaspie pokrwawiony miecz Jona Snowa, porzucona ręka Jamiego, Iga Aryi, roztrzaskany fotel na kółkach Brana i brosza namiestnika należąca do Tyriona, to wszystko nie napawa optymizmem.

Zobaczcie sami trzy nowe zwiastuny Gry o Tron

Survival

Together

Aftermath

Wiemy, że HBO nie dawałoby tak wyraźnie znać co zamierza pokazać w 8. Sezonie Gry o Tron, jednak udostępniony materiał nie napawa optymizmem. Tym razem walka nie będzie się toczyć o władzę nad królestwem. Teraz stawką jest życie. Czy bohaterom uda się obronić przez Nocnym Królem i jego nieumarłymi? A może w ostatnim epizodzie zobaczymy zagładę świata ludzi? Cóż, dowiemy się tego już niedługo.

Premiera pierwszego odcinka 8. Sezonu Gry o Tron już 15 kwietnia.

Czytaj też: Czyżby Kit Harington ujawnił ogromny spoiler dotyczący Jona Snowa?

Źródło: comicbookmovie.com