WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czy ktokolwiek coś wie o New Mutants?

Status New Mutants stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Wiemy, że film powstał, mamy zwiastun, ale… no właśnie. Co dalej? Oficjalnie niby premiera jest w sierpniu, jednak nikt w to nie wierzy. Czy ktokolwiek coś wie o New Mutants?

Czytaj też: Zwiastun filmu Dora i Zaginione Miasto Złota

Maisie Williams, jedna z gwiazd New Mutants nie ma pojęcia, co dzieje się z filmem. W najnowszym wywiadzie dla Rolling Stones powiedziała:

Kto wie, kiedy on wydzie?

Nie jest to zbyt optymistyczna wypowiedź dla osób, które na ten film czekają. Przypomnijmy, że zdjęcia do New Mutants rozpoczęły się jeszcze w 2017 roku. Williams, najbardziej znana z roli Aryi Star w Grze o Tron, gra tam Wolfsbane, mutanta zdolnego przekształcić się w wilka. Na razie wiadomo, że ze względu na powtórki, zmiany scenariusza i harmonogramu film jest w zawieszeniu, choć teoretycznie jego premiera nadal zaplanowana jest na sierpień.

Aktorka zdradza, że choć była mowa o powtórkach i dokrętkach mających sprawić, by New Mutants było bardziej przerażające, to nigdy nie doszły one do skutku. Williams zauważyła również, że także inni członkowie obsady nic nie wiedzą na temat statusu filmu. Podobnie jak ona wyrażają swoje zaniepokojenie, a także wątpliwość, by New Mutants został kiedykolwiek wydany.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Disney chce wypuścić ten film na swojej platformie pomijając kinową dystrybucję. Jednak do tej pory nikt tych pogłosek oficjalnie nie potwierdził.

Czytaj też: Najnowsze plakaty z filmu Spider-Man: Far From Home

Źródło: cbr.com