WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najnowsze plakaty z filmu Spider-Man: Far From Home

Zgodnie z zapowiedzią Toma Hollanda otrzymaliśmy dzisiaj coś związanego z nowym filmem o przygodach Petera Parkera. Liczyliśmy oczywiście na zwiastun, zamiast niego opublikowano 3 plakaty z filmu Spider-Man: Far From Home. Cóż, lepsze to niż nic.

Czytaj też: Zwiastuny Avengers: Endgame mają wprowadzić nas w błąd. Cóż za niespodzianka!

21 marca aktor wcielający się tytułowego Spider-Mana, Tom Holland, opublikował na swoim Twitterze post. Napisał w nim tylko „poniedziałek rano”, a fani już połączyli to z Pajączkiem oczekując nowego zwiastuna. Później poniedziałkową publikację materiałów potwierdzono z chińskiego konta Sony Pictures. I choć nie otrzymaliśmy żadnego wideo, to trzeba przyznać, że plakaty z filmu Spider-Man: Far From Home wyglądają fantastycznie.

Zobaczcie sami

Najnowsze plakaty z filmu Spider-Man: Far From Home Najnowsze plakaty z filmu Spider-Man: Far From Home Najnowsze plakaty z filmu Spider-Man: Far From Home

W najnowszym filmie Spider-Man będzie podróżował po Europie. Plakaty pokazują go w charakterystycznej pozie w Wenecji, pod Bramą Brandenburską w Berlinie i na London Eye. Nie widzimy na grafikach śladów wrogów, z którymi Parker będzie musiał się zmierzyć. Nie ma również Mysterio. Spider-Man prezentuje się bardzo wakacyjnie, choć wiemy, że niestety długo nie będzie mu dane odpoczywać.

Premiera filmu Spider-Man: Daleko od domu już 5 lipca

Czytaj też: Zwiastun 3. sezonu Stranger Things

Źródło: comicbookmovie.com