WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

 Zwiastun filmu Dora i Zaginione Miasto Złota

W sieci ukazał się zwiastun filmu Dora i Zaginione Miasto Złota, czyli aktorskiej wersji znanej bajki dla dzieci Dora poznaje świat. Kilka lat temu mogłoby wydawać się to dziwne, ale… cóż, zapowiada się całkiem nieźle.

Czytaj też: Najnowszy spot telewizyjny Detektywa Pikachu

Odkąd po raz pierwszy wspomniano o planach filmowej adaptacji bajki Dora poznaje świat wszyscy byli bardzo sceptyczni. Animowany serial był emitowany przez kilkanaście lat. W Polsce mogliśmy obejrzeć do na Nickelodeon, VH1 Polska a także na TVP1. Była to produkcja skierowana raczej do widzów poniżej 10 lat. A jak będzie z filmem? Na pewno będzie to film familijny, ale trailer pokazuje, że nawet ci, którzy mają troszkę więcej lat będą mogli się na nim dobrze bawić.

Zobaczcie zwiastun filmu Dora i Zaginione Miasto Złota

W rolach głównych wystąpi Eva Longoria, Michael Peña i Isabel Monor. Sam zwiastun pokazuje dużo akcji i humoru, a sama Dora może stać się współczesnym odpowiednikiem Indiany Jonesa dla młodszych widzów. Czy jednak finalny efekt będzie wystarczający? Przekonamy się w sierpniu, bo wtedy ma się odbyć światowa premiera.

Czytaj też:  Międzynarodowy plakat z Avengers: Endgame ujawnia spoiler?

Źródło: comicbookmovie.com