WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Czy Tobey Maguire chciałby wrócić do grania superbohatera?

Czy Tobey Maguire chciałby wrócić do grania superbohatera?

Tobey Maguire nie pojawił się w żadnym filmie od 2014 roku, a ostatnią głośną produkcją w której zagrał był Wielki Gatsby rok wcześniej. Czy pierwszy odtwórca Spider-Mana chciałby powrócić do kina komiksowego? Oczywiście, jako nowy superbohater.

Czytaj też: 4. sezon Lucyfera – nowe informacje

Toby Maguire był pierwszym aktorem, który wcielił się w Petera Parkera. Pierwszy superbohaterski film z jego udziałem pojawił się w 2002 roku, a wyreżyserował go Sam Raimi. Później wracał jeszcze dwa razy, ale na Spider-Manie 3 z 2007 roku jego superbohaterska kariera się zakończyła.

Aktualnie aktor skupia się na pracy producenta i od 2014 roku nie pojawił się w żadnym filmie. Jednak czy Tobey Maguire chciałby wrócić do grania superbohatera?

Po prostu nie mam wyrobionego zdania „chciałbym albo nie chciałbym”. Po prostu, jeśli pojawi się taka okazja, rozważę to.

Podobno reżyserzy Spider-Man: Uniwersum chcieli poprosić Maquire’a o powtórzenie roli Parkera w filmie, ale z jakiegoś powodu sprawy potoczyły się inaczej.

Przy okazji zapytano aktora, co myśli o kolejnych wersjach Spider-Mana. Tych z serii Amazing z Andrew Garfieldem i tych z Tomem Hollandem.

Nie widziałem wszystkich filmów. To, co zobaczyłem, doceniam. Lubię obu aktorów za styl. Myślę, że obaj są bardzo utalentowani. Powiedziałbym, że doceniam i lubię tych aktorów, lubię oba wybory.

Choć powrót Maguire’a do roli Spider-Mana jest właściwie niemożliwy, to niewykluczone, że aktor wcieli się w jakiegoś innego superbohatera. Uniwersa DC i Marvela rozrastają się bardzo szybko i wciąż potrzeba nowych twarzy.

Czytaj też: Pierwszy zwiastun filmu Joker i fenomenalny Joaquin Phoenix

Źródło: comicbookmovie.com