Reklama

Pierwszy zwiastun filmu Joker i fenomenalny Joaquin Phoenix

Pierwszy zwiastun filmu Joker i fenomenalny Joaquin Phoenix!

Zgodnie z wczorajszą obietnicą Todda Phillipsa, Warner Bros. wypuścił dziś pierwszy zwiastun filmu Joker. Jedno możemy stwierdzić, jeśli reszta filmu jest choć podobna, to będzie to świetna produkcja.

Czytaj też: 4. sezon Lucyfera – nowe informacje

Zgodnie z obietnicą dostaliśmy dzisiaj pierwszy zwiastun filmu Joker. Jego treść pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami o tym, że film skupi się na rzeczach, które doprowadziły do powstania tytułowego Jokera. Najważniejsze jest jednak to, jak Joaquin Phoenix sprawdza się w tej roli? Do tej pory, jeśli chodzi o aktorów wcielających się w arcywroga Batmana, na piedestale znajduje się Jack Nicholson i Heath Ledger. Patrząc na wideo od Warner Bros. możemy być wręcz pewni, że niedługo i Phoenix do nich dołączy. Albo kogoś wygryzie, kto wie?

Choć teoretycznie jest to dopiero zapowiedź pełnego zwiastuna to otrzymaliśmy zadziwiająco długie, bo prawie dwu i pół minutowe, wideo. Rzuca ono sporo światła na sytuacje,  które mogły doprowadzić Arthura Flecka do szaleństwa. Momentami Phoenix wygląda wręcz przerażająco, zwłaszcza, że chyba stracił sporo na wadze by uwiarygodnić swoją postać. Interesujące jest też spotkanie pomiędzy Jokerem a młodym Bruce’em Wayne’em. Wydaje się jednak, że ten pierwszy zwiastun nie zdradza nam zbyt wiele z fabuły i nadal większości musimy się tylko domyślać.

Pierwszy plakat Jokera i data premiery zwiastuna

Film Joker wejdzie na ekrany kin 4 października.

Czytaj też: Przerażający Żelazny Tron na nowym plakacie

Źródło: comicbookmovie.com