Reklama

Czy w Infinity War przegapiliśmy śmierć jednego z bohaterów?

Czy w Infinity War przegapiliśmy śmierć jednego z bohaterów?

Gdy w kwietniu do kin wejdzie Avengers: Endgame w końcu poznamy odpowiedzi na dręczące nas, od Infinity War, pytania. Zwiastuny i oficjalne streszczenie filmu nie dostarczyły zbyt wielu informacji. To jednak nie przeszkadza fanom wymyślać przeróżnych teorii i znajdować w poprzednich filmach MCU istotne, ale słabo dostrzegalne, elementy. Najnowsza teoria pochodząca z Reddita mówi, że w Infinity War przegapiliśmy śmierć jednego z bohaterów.

Czytaj też: Netflix kupił chiński hit – The Wandering Earth

Wiemy, że Thanos skasował połowę populacji wszechświata. Najważniejsi bohaterowie zginęli na naszych oczach. Jednak co jeśli zginął ktoś jeszcze, a my nawet nie zwróciliśmy na to uwagi? Najnowsza teoria pochodzi z Reddita i stworzył ją użytkownik Angrydanmarin. Według niego pstryknięcie zabiło… Hulka. Brzmi to dość dziwnie, ale może nie tak do końca. Gdy Hulk przegrał potyczkę z Thanosem na statku Asgardczyków nie chciał już później się pokazać, bo myślał, że to go ochroni. Ewentualnie był obrażony. Angrydanmarin zauważył, że w scenie na końcu Infinity War, gdy rozwiali się niektórzy z bohaterów, Banner wygląda jakby był nieprzytomny. Teoria mówi, że podczas pstryknięcia Thanos uśmiercił jego alter ego, dlatego właśnie Banner stracił przytomność. Nagle został pozbawiony ogromnej części siebie.

Zobaczcie to na tym filmiku. Będzie to pod koniec, Bruce Banner w stroju Hulkbustera stoi w tle.

Oczywiście ta teoria kłóci się z promowanymi zabawkami z Endgame, na których Hulka widzimy. Jednak czy na pewno? W końcu bracia Russo powiedzieli, że nie mają one odniesienia do filmu. A poza tym, ten zielony, to niekoniecznie musi być Hulk. Niektórzy sugerują, że jest to profesor Hulk, czyli idealne połączenie genialnego umysłu Bannera i siły Hulka. Kto miałby do tego doprowadzić? Oczywiście Doctor Strange, który stworzyłby to idealne połączenie.

Czy w Infinity War przegapiliśmy śmierć jednego z bohaterów?

Sugerowałyby to słowa Marka Ruffalo, który w jednym z wywiadów powiedział, że twórcy przygotowali dla jego postaci coś specjalnego. Musimy jednak pamiętać, że to tylko teoria. Wydaje się dość ciekawa, ale raczej wątpliwe jest, że będzie miała pokrycie w rzeczywistości. Każe się jednak zastanowić, czy właśnie w sytuacjach „alter ego” pstryknięcie może zabić jedną stronę? Cóż, pozostaje nam czekać do kwietnia, podczas premiery Endgame dowiemy się wszystkiego.

Czytaj też: HBO pokazało pierwsze sceny z 8. sezonu Gry o Tron

Źródło: bgr.com