WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Dark – Netflix przypomina fabułę dwóch poprzednich sezonów

Dziś na Netfliksie zadebiutował trzeci i ostatni sezon serialu Dark. Każdy, kto widział choć jeden sezon wie, jak skomplikowana to produkcja, dlatego Netflix postanowił przypomnieć widzom co działo się w poprzednich odsłonach.

Czytaj też: Wszystko się ze sobą łączy w trzecim sezonie Dark – recenzja finału serialu

W nowych odcinkach w centrum wydarzeń znów znajdą się rodziny Kahwaldów, Tiedemannów, Dopplerów i Nielsenów. Wszyscy liczą, że w końcu uda im się rozwikłać tajemnicę miasteczka Winden i znaleźć sposób na przerwanie pętli czasowej i uratowanie bohaterów od ich mrocznego przeznaczenia. 3.sezon będzie liczył 8 odcinków, a każdy z nich potrwa przynajmniej godzinę.

Stworzony przez Netflix materiał pokazuje najważniejsze wydarzenia, przypomina kto jest kim i w jakich czasach. To świetna ściągawka dla wszystkich, który oglądali poprzednie sezony w czasie ich premier, a teraz nie mają czasu by znów je obejrzeć. A nawet jeśli oglądaliście niedawno, to warto zobaczyć, czy czegoś nie pominęliście.

Do swoich ról powrócą: Louis HofmannJördis TriebelLisa VicariMark WaschkeAndreas Pietschmann i Lea van Acken. Nie zabraknie też nowych twarzy, bo do obsady dołączyli:  Barbara NüsseHans DiehlJakob DiehlNina Kronjäger,  Sammy Scheuritzel i Axel Werner.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News