Reklama
aplikuj.pl

Idealna kopia Dark Souls za darmo w Epic Games Store

epic games store

Kolejny tytuł, który możecie dodać do biblioteki Epic Games Store to produkcja, która jako jedna z nielicznych jest w stanie dobrze naśladować serię Souls. Do kiedy jest czas na odbiór Mortal Shell?

Mortal Shell za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store nie kończy rozdawać gier i dalej możemy odbierać dobre produkcje w cenie, którą wszyscy lubimy – za darmo. Ruszyła już kolejna oferta, dzięki której bezpłatnie możemy odebrać Mortal Shell.

Czytaj też: Wiedźmińskie pady, o których możecie tylko pomarzyć

Produkcja będzie na nas czekać do dziś, do godziny 17:00. Potem nastąpi ujawnienie kolejnego, bezpłatnego tytułu do odbioru. Zdaje się również, że wiadomo już, co będzie tą produkcją! Na grafice znajdującej się w Epic Games Store, która na ten moment zasłania tajemniczy tytuł, zauważyć można malutkie loga, które nie pasują do reszty. Po bliższej analizie dostrzec można, że jest to logo powiązane z serią Dishonored, którą gorąco polecam! Serio, zagrajcie. Nigdy się nie doczekam trzeciej części, jeśli nie pomożecie.

Czego się spodziewać po Mortal Shell?

Mortal Shell to bezwzględna i intensywna gra RPG akcji, która przetestuje Twój zdrowy rozsądek i odporność Twojego umysłu w wyniszczonym świecie. Kiedy szczątki ludzkości więdną i gniją, zagorzali wrogowie rozprzestrzeniają się wśród jej gruzów. Są bezlitośni, więc Twoje przetrwanie wymagać będzie najwyższej gotowości, precyzji i instynktu. Namierzaj ukryte sanktuaria pobożnych wyznawców i odkryj swój prawdziwy cel.

Czytaj też: PS VR2 za rogiem. Jak wyglądają ostatnie gry PSVR?

Opętaj zaginionych wojowników

Zaginione szczątki pokonanych wojowników czekają na odkrycie. Zbudź te śmiertelne powłoki, przejmij ich ciała i opanuj wyjątkowe style walki.

Żelazo ostrzy się żelazem

Walka jest bezlitosna, wymaga strategii i przemyślanego działania. Używaj miecza tylko, gdy nadarzy się do tego okazja.

Staw czoła potężnym przeciwnikom

Na Twojej ścieżce staną wrogowie oddani niezniszczalnym bogom. Zbierz się na odwagę i stań do walki ze stworzeniami zarówno żałosnymi, jak i groteskowymi.