Reklama
aplikuj.pl

Darmowe nagrody za samo oglądanie Overwatch 2

overwatch 2

Blizzard obiecał w trzecim sezonie bardzo hojnie obdarowywać graczy Overwatch 2. Deweloperzy przekazali już jakie przedmioty dostaniemy za samo oglądanie gry.

Overwatch 2 rozdaje przedmioty

Sezon 3 jest tuż-tuż, a wraz z nim do zdobycia jest wiele nowych nagród w grze, które możecie otrzymać za oglądanie swoich ulubionych twórców na Twitchu. Zdobywanie nagród Twitch Drops w Overwatch 2 jest dziecinnie proste! Połączcie konto Battle.net z kontem Twitch, a następnie wybierzcie transmisję dowolnego, biorącego udział w akcji kanału w kategorii Overwatch 2 na Twitchu. Pamiętajcie, że gdy zdobędziecie jakiekolwiek nagrody Twitch Drops, musicie je odebrać pod tym linkiem, aby otrzymać je w grze.

Czytaj też: Sprzedaż GTA utrzymałaby kilka studiów

Oto, jakie nagrody można zdobyć tym razem:

NAGRODY DROPS (1 TRANSZA): 7–21 LUTEGO

Pokażcie klasę i wyrafinowane poczucie stylu dzięki eleganckiej skórce dla Ashe! Od 7 do 21 lutego możecie zdobyć graffiti Siódemka pik, jeśli obejrzycie 2 godziny transmisji z rozgrywki w Overwatch 2 na Twitchu. Następnie oglądajcie przez kolejne 4 godziny, aby zdobyć legendarną skórkę Socjeta dla Ashe.

NAGRODY DROPS (2 TRANSZA): 28 LUTEGO – 14 MARCA

W 2 transzy nagród Drops możecie okazać swoje uznanie dla legendarnych krzyżowców, z którymi Reinhardt walczył podczas kryzysu omnicznego. Gdy obejrzycie 2 godziny transmisji z rozgrywki w Overwatch 2 od 28 lutego do 14 marca, zdobędziecie graffiti Plakat dla Reinhardta. Następnie oglądajcie przez kolejne 4 godziny, aby otrzymać talizman na broń Hełm krzyżowca!

Czytaj też: Nintendo Switch bije rekordy, ale PlayStation 2 stawia opór

NAGRODY DROPS (3 TRANSZA): 21 MARCA – 4 KWIETNIA

Blackwatch to tajna organizacja, którą kierował Gabriel Reyes, zanim stał się znany jako Żniwiarz. Dajcie dowód swojej wierności Blackwatch dzięki niesamowitym nagrodom dostępnym od 21 marca do 4 kwietnia. Stanowią one hołd dla tego mrocznego rozdziału w historii Overwatch. Obejrzyjcie 2 godziny transmisji z rozgrywki w Overwatch 2, aby zdobyć graffiti Komandos dla Żniwiarza. Następnie oglądajcie przez kolejne 4 godziny, aby odblokować talizman na broń z logo Blackwatch!