Reklama

Darmowy Internet w Orange i T-Mobile

T-Mobile z okazji Happy Fridays, a Oraneg z okazji Majówki – operatorzy mają dla nas kolejną porcję darmowego Internetu.

5 GB za darmo w T-Mobile

Jak zwykle w promocji w ramach Happy Fridays w T-Mobile z prezentu mogą skorzystać użytkownicy ofert abonamentowych, Mix i na kartę. Pierwsi z pakietu 5 GB mogą cieszyć się do końca okresu rozliczeniowego. Pozostali przez 7 dni.

Pakiet należy aktywować w aplikacji Mój T-Mobile i można to zrobić do końca dnia 3 maja. Aktywacja pakietu następuje w ciągu maksymalnie 72 godzin od wprowadzenia zlecenia w aplikacji.

Czytaj też: Orange – podziel się gigabajtami z potrzebującymi

10 GB lub 5 GB i nielimitowane usługi w Orange

Posiadacze ofert na kartę mogą skorzystać z darmowego dostępu do pakietu Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich+pakiet 5GB. Można go włączyć SMS-em o treści MAJOWKA wysłanym na numer 364.

Promocję można uruchomić do 3 maja i jest ona ważna przez 5 dni od momentu aktywacji.

Rzecznik prasowy Orange poinformował też o starcie kolejnej edycji promocji, w ramach której można dostać za darmo 10 GB Internetu. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci sieci – abonamentowi, Mix, na kartę oraz biznesowi. Promocję uruchamia SMS o treści 10GB wysłany na numer 80820.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News