Reklama
aplikuj.pl

[Aktualizacja] Orange – podziel się gigabajtami z potrzebującymi

Orange kolejny raz uruchamia akcję, w ramach której można przekazać niewykorzystany pakiet danych w szczytnym celu. Tym razem mogą to zrobić klienci Orange Flex, a zebrany Internet symbolicznie posłuży jako waluta na zakup modemów LTE dla najbardziej potrzebujących.

Aktualizacja

Wiemy już w jaki sposób klienci Orange Flex mogą przekazać swoje niewykorzystane gigabajty. Służy do tego specjalna zakładka, która pojawiła się w aplikacji mobilnej Flexa.

Podziel się gigabajtami

Od 28 kwietnia do 5 maja, za każde 10 GB przekazane przez klientów Orange Flex operator zakupi jeden modem LTE, który zostanie przekazany potrzebującym. Jeśli pula gigabajtów przekroczy 5 000, Orange podwoi wynik.

Każdy przekazany modem będzie zawierać w zestawie kartę SIM Orange Flex.

Czytaj też: Orange Flex z abonamentem za złotówkę

Szkoły mogą się zgłaszać do Orange

Modemy trafią głównie do uczniów, do których przekazane zostaną za pośrednictwem szkół., które trzymają sprzęt w formie darowizny.

Czytaj też: Orange Flex z pakietem dla uczniów i nauczycieli

Zainteresowane placówki edukacyjne mogą zgłaszać zapotrzebowanie mailowo na adres [email protected]. Należy wysłać nazwę szkoły, dane kontaktowe (mail i numer kontaktowy), określić zapotrzebowanie i krótko zmotywować prośbę.

Jak przekazać niewykorzystane gigabajty potrzebującym w Orange Flex?

To jest pytanie, na które… sam chciałbym poznać odpowiedź. W swoim komunikacie Orange nie przekazał tej informacji, więc jak tylko pojawi się uzupełnieni, wiadomość zostanie zaktualizowana.

W przypadku analogicznej promocji dostępnej w abonamentach Orange można to zrobić za pomocą SMS-a.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News