Reklama
aplikuj.pl

Data bety Call of Duty Modern Warfare 2 wyciekła

call of duty

Wiemy już kiedy zagramy w Call of Duty Modern Warfare 2 w wersji beta. Konkretna data otwartej bety gry została udostępniona w sklepie Amazon, który pośpieszył się z upublicznieniem tej informacji.

Wcześniejszy dostęp do otwartej bety Call of Duty Modern Warfare 2

Wiemy kiedy zagramy w betę Call of Duty Modern Warfare 2! Produkcja zadebiutuje 28 października 2022, ale jeszcze wcześniej będziemy mieli możliwość sprawdzenia gry w akcji. Konkretnie – będzie to 15 sierpnia 2022. Tytuł będzie można wtedy pobrać na PC, PlayStation oraz Xbox.

Czytaj też: Nekromanta w Diablo 4 – Kość, Ciemność i Krew

Skoro testy gry będą otwarte, to po co składać zamówienie przedpremierowe na grę? Dzięki pre-orderowi otrzymamy wcześniejszy dostęp do testów i prawdopodobnie będzie mieli 2-3 dni więcej na zabawę przed 15 sierpnia.

Inifnity Ward nie może się doczekać premiery Call of Duty Modern Warfare 2

Studio odpowiedzialne za tegoroczną odsłonę serii opowiedziało trochę na temat jego rozwoju i oczekiwaniach wobec premiery tytułu. Czego się dowiedzieliśmy? Oprócz głównego kampusu w Dolinie San Fernando Valley w Los Angeles w ciągu ostatnich trzech lat studio rozszerzyło działalność na Meksyk, kontynuowało rozwój w Polsce, a nawet rozpoczęło działalność w Austin w Teksasie. Zespoły profesjonalistów na trzech kontynentach, współpracując ze studiami partnerskimi, robią użytek ze wspólnej kreatywności.

Modern Warfare II to niezwykle ambitny tytuł, jeśli chodzi o to, co chcemy zaoferować naszym fanom. Fakt, że udało nam się opracować tę grę w hybrydowym środowisku pracy przez cały czas trwania pandemii, świadczy o talencie wszystkich członków studia.

Stephanie Snowden, dyrektorka ds. komunikacji.

Czytaj też: Overwatch 2 za darmo! Blizzard przedstawia nowe szczegóły gry

Wróćmy jednak do tematu Polski. Jeśli jeszcze nie słyszeliście, twórcy Call of Duty mają swój oddział w naszym kraju i to tutaj powstaje cała technologia, na której działają kolejne części gry. Co jednak ciekawe, w usuniętej już z sieci ofercie pracy w studiu, pojawiła się informacja, iż poszukiwani są deweloperzy, którzy będą pracowali przy grze RPG z otwartym światem! Czyżby zatem polski oddział dostał swoją szansę na stworzenie czegoś własnego? A może ekipa będzie wspierała produkcję nowego Wiedźmina? Pozostają nam spekulacje.