WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Data premiery Cyberpunk 2077 z E3!

I mamy to! Microsoft podczas swojej konferencji na E3 ujawnił kolejny fenomenalny materiał z gry Cyberpunk 2077, który po prostu wygląda… fenomenalnie. Podkreślił to sam Keanu Reeves, czyli filmowy John Wick, który rozwalił całą sceną, opowiadając o produkcji CD Projekt Red. A, warto też wspomnieć, że wreszcie poznaliśmy też datę premiery tej produkcji!

Czytaj też: Wyciekła edycja kolekcjonerska Cyberpunk 2077

Chociaż obiecałem sobie, że nie będę zbyt rozentuzjazmowany podczas pisania tego newsa, kiedy już Cyberpunk 2077 pojawi się na E3, to zdecydowanie daleko mi od obiektywnego spojrzenia na ten oficjalny zwiastun. Oczywiście nie myślcie, że taka grafika zostanie nam dostarczona w dniu premiery – to jedynie prerenderowany film, który i tak pokazuje to, jak ważne będą wybory. Obejrzyjcie, zanim przejdziecie dalej.

Zwróćcie tylko uwagę na śmierć Jackiego. Jak myślicie, czy to pewniak w głównym wątku? Szczerze wątpię, bo mam wrażenie, że cała ta scena miała za zadanie zobrazować to, czym CD Projekt Red chwalił się od wielu miesięcy. Mam na myśli skutki naszych decyzji, które będą po prostu wpływać na grę, a nie częstować nas jakimiś ekranami „Game Over”, jeśli coś spartaczymy. Innymi słowy, wielka dowolność i mam nadzieję, że się w tej kwestii nie mylę.

Ale cholera… John Wick w grze? To coś naprawdę świetnego i to nie tylko dla fanów tych filmów, ale też strony marketingowej, którą tej klasy aktor z pewnością podbije, po prostu udostępniając swój wizerunek jednej z postaci. Bądźmy jednak szczerzy, każdy przyszedł tutaj po jedno. Tak więc, Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku równocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Czytaj też: Wyciekła bogata standardowa edycja Cyberpunk 2077

Źródło: YouTube