WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wyciekła edycja kolekcjonerska Cyberpunk 2077

Wczoraj do sieci wpadła grafika, reklamująca standardową edycję wydania gry Cyberpunk 2077, a teraz wygląda na to, że dostaliśmy w swoje ręce coś znacznie lepszego. Mowa bowiem o edycji kolekcjonerskiej produkcji, która jest obecnie najbardziej wyczekiwana w historii.

Czytaj też: Nie cierpię Star Wars, ale w Fallen Order chce naprawdę zagrać

Grafika pochodzi z francuskiego sklepu Consollection, a sama grafika wędruje już w masie kopii po Twitterze. Niestety zarówno z jednego, jak i z drugiego trudno odczytać całą zawartość tego specjału, jakim jest edycja kolekcjonerska Cyberpunk 2077. Zdecydowanie będzie miała coś wspólnego ze standardową (pocztówki, pudełko z grą, naklejki, dodatki w formie cyfrowej), ale reszta jest już unikalna.

Wyciekła edycja kolekcjonerska Cyberpunk 2077
Wyciekła edycja kolekcjonerska Cyberpunk 2077

Całość zostanie zapakowana w żółto-szare pudło (może drewnianą skrzynię?), w której to znajdziemy figurkę zeskakującego z motocykla V z zamiarem posłania komuś kulki w łeb. To tyle, jeśli idzie o dodatki z górnej półki. Reszta ewidentnie obejmuje przypinki, fizyczny artbook oraz przewodnik po grze i zapewne unikalne wizualne dodatki do gry, choć ten samochodzik obok figurki może być fizyczną repliką tego z Cyberpunka 2077.

Co najlepsze, poznaliśmy też cenę tego wydania, która ma wynosić 219,99 euro, czyli około tysiąca, może 950 złotych w przeliczeniu na złotówki. Czy to dużo? Z pewnością, ale coś mi się wydaję, że figurka będzie tego warta.

Czytaj też: Wyciekła bogata standardowa edycja Cyberpunk 2077

Źródło: Consollection