WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Data premiery filmu Uncharted w końcu znana!

Data premiery filmu Uncharted podana! Aż się wierzyć nie chce, że w końcu coś ruszyło w kwestii filmu.

O filmie Uncharted wiemy już od kilku lat. Produkcja musiała kilka razy ruszać od początku, a skład obsady czy producentów wciąż się zmieniał. Mała nadzieja na ruszenie prac pojawiła się wraz z powstaniem oddziału PlayStation zajmującego się filmami. Zdaje się, że naprawdę to pomogło.

Czytaj też: Recenzja filmu Detektyw Pikachu

Sony oficjalnie ogłosiło, że film Uncharted pojawi się 18 grudnia 2020 roku. Data wydania jest bardzo blisko premiery nowej generacji konsol. Czyżbyśmy wraz z PlayStation 5 mieli otrzymać jakiś spin-off serii Uncharted? Naughty Dog może powoli dłubać nad nową produkcją i przygotować coś w stylu Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Co wiemy o samym filmie? Mówiło się, że mają w nim wystąpić sceny z przeszłości, jednak nie wykluczone, że po prostu zobaczymy przygody Drake’a – nastolatka. W rolę Nathana wcieli się Spider-Man Tom Holland, który dołączył już do obsady filmu dwa lata temu. Reżyserem natomiast jest od stycznia Dan Trachtenberg, którego prace mogliśmy zobaczyć w Cloverfield Lane 10.

Scenariusz (jeśli nic się nie zmieniło) powinien być autorstwa Jonathana Rosenberga oraz Marka Walkera. Jakiej konkurencji może spodziewać się film Uncharted? 18 grudnia 2020 roku pojawi się również w kinach remake filmu West Side Story z 1961 roku. Za ten film odpowiada za to Steven Spielberg.

Czytaj tez: Gra na VR Blood & Truth zdominowała sprzedaż gier

Źródło: hollywoodreporter.com