WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowy trailer, data premiery i Geralt w balii – czego więcej trzeba?

Nowy trailer, data premiery i Geralt w balii – czego więcej trzeba?

Netflix odsłonił wreszcie wszystkie karty na temat serialu Wiedźmin, udostępniając nie tylko najbardziej szczegółowy dotąd zwiastun, ale też datę premiery.

Nie będę owijał w bawełnę, bo to, co na temat Wiedźmina od Netflixa zostało powiedziane na długo przed premierą, jest jednym z najdziwniejszych zlepków jęczenia z jednej i głosów zachwytów z drugiej strony. Mnie samego podczas tego nieco ponad 2-minutowego seansu uderzyły kilkukrotnie ciarki przez to, że Geralt wreszcie doczeka się solidnego przeniesienia na mały ekran i mam nadzieję, że nie jestem w tym samotny.

Zwiastun w wersji polskiej znajdziecie poniżej i jeśli rzucicie okiem na jego opis, to dojrzycie datę premiery. Serial Wiedźmin zadebiutuje 20 grudnia, czyli zgodnie z wcześniejszymi plotkami. Czekacie?

A dla tych, którzy Wiedźmina widzą tylko oczami CD Projekt Red, mam poniekąd dobrą wiadomość – nie zabrakło kultowego ujęcia Geralta w balii. Czy to puszczenie oczka w stronę graczy, czy może scena została zapisana w taki sposób w prozie? Może pamiętacie jeszcze jegopierwsze spotkanie z Yennefer?

ŹRÓDŁO: YouTube