WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Data premiery The Last of Us Part II tuż za rogiem – twórcy kończą prace

Data premiery The Last of Us Part II może być już bardzo blisko. Ostatnie oferty pracy podkręcają atmosferę.

Każdy fan marki PlayStation chciałby już znać datę wydania The Last of Us Part II. Na publikację ostatecznej informacji dotyczącej dnia wydania musimy jednak jeszcze poczekać. Nie oznacza, to jednak, że gra jest dopiero w połowie drogi do bycia zakończoną. Ostatni wpis na Twitterze jednego z twórców gry daje nam nadzieję na rychłe ogłoszenie wydania tytułu.

Czytaj też: Szef Take-Two chwali Google Stadia i komentuje ekskluzywność gier w Epic Games Store

Anthony Newman opublikował taki oto wpis.

https://twitter.com/BadData_/status/1126924585482346496

Czytamy w nim, że Naughty Dog oferuje wiele wspaniałych miejsc pracy, które pozwolą deweloperom domknąć tworzenie gry. Brzmi to tak, jakby deweloperzy powoli kończyli prace i potrzebują teraz ludzi do oszlifowania tego, co już stworzono. Daje to nadzieję, że może jeszcze w tym roku poznamy konkretną datę wydania produkcji.

Według przecieków, o grze mamy usłyszeć jeszcze przed E3. Sony tym razem nie pojawi się w Los Angeles, ani nie organizuje żadnej innej tego typu imprezy. Pozostaje zatem tylko State of Play. Czyżby to właśnie nowy program Sony miał ujawnić kiedy zagramy w The Last of Us Part II?

Niektórzy jednak nie wierzą w to, że gra jest już prawie gotowa. Wpis na Twitterze może i mówi o domknięciu prac, ale lista poszukiwanych pracowników nie jest mała i sugeruje, że jeszcze sporo jest do zrobienia. Osoby odpowiedzialne za animacje będą miały raczej sporo roboty, skoro aż tyle osób jest jeszcze potrzebnych.

Czytaj też: Nintendo historia narodzin giganta cz. 2

Źródło: playstationlifestyle.net