ADATA XPG Gammix D20, czyli nowe pamięci DDR4

DDR4 ADATA XPG Gammix D20

Powstające z cieni nowe moduły pamięci DDR4 z serii Gammix D20 od ADATA XPG, to przede wszystkim wygląd, ale pod kątem wydajności wcale nie brakuje im wiele.

DDR4 ADATA XPG Gammix D20

ADATA XPG Gammix D20 mają przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów przede wszystkim swoim wyglądem, który uzupełnia prosty czarny lub szary anodowany radiator pozbawiony udziwnień. Te pamięci DDR4 wpiszą się więc w stonowane zestawy, zlewając się z czarnymi elementami komputerów.

Co ważniejsze, DDR4 ADATA XPG Gammix D20 nie tylko wyglądają, jak poważne moduły pamięci. Są też same z siebie wydajne, działając na częstotliwościach do 4133 MHz, ale oczywiście do wyboru są też niższe taktowania rzędu 3600 i 3200 MHz.

Aby zapewnić wysoki poziom kompatybilności między platformami, GAMMIX D20 przeszedł wszechstronne testy weryfikacyjne z szeroką gamą płyt głównych różnych marek i został przetestowany pod kątem współpracy z najnowszymi platformami AMD i Intel.

Czytaj też: W sieci zauważono monitor Acer Predator X34S
Czytaj też: Nvidia prezentuje karty RTX 6000 i A40
Czytaj też: Idealny zestaw pamięci DDR4 dla płyt głównych ASRock Steel Legend

GAMMIX D20 jest w pełni kompatybilny z XMP 2.0, dzięki czemu przetaktowywanie jest bezproblemowe po zainstalowaniu na komputerach, które obsługują tę technologię, co uwalnia użytkowników od wizyty w BIOSie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News